ODWAŻCIE SIĘ. Skiba: Tak, jadłem, ale służbowo...

pp
31.10.2011 12:35

Fot. Renata Dąbrowska / Agencja Gazeta

Największe kłopoty z wagą miał w tym tygodniu Krzysztof Skiba. Przyniósł jednak usprawiedliwienie. Wyszło na to, że praktycznie jest szczupłym, wysokim blondynem.

Artysta Krzysztof Skiba, poseł Paweł Orłowski i dziennikarz Marek Sterlingow odchudzają się. Portal Namonciaku.pl waży ich od miesiąca, motywuje i udziela wskazówek.

Tym razem ważenie naszych odchudzających się śmiałków odbyło się w centrum Gdańska, na planie nowego teledysku zespołu Big Cyc, którego Skiba jest liderem.

W kręconej scenie, artysta obżera się się potężna bułką paryską. Niektórymi kawałkami dzieli się z gołębiami. Ale co taki gołąb może zjeść? Bułek poszło w sumie trzy, bo ujęcia trzeba było powtarzać.

- Moja skórzana kurtka waży chyba z pięć kilo. Mam też na sobie sztuczne, amerykańskie zmarszczki, bo gram starego punka - tłumaczył nam Skiba przed wejściem na wagę. - 107 kilogramów. Eee, to nie jest tak źle. Bułki jadłem służbowo, zmarszczki sobie zmyję, jak pozbędę się jeszcze kurtki to będę miał góra 104 kilogramy.

Optymizm Krzysztofa Skiby jest legendarny. Jeżeli przyjąć jego wersję, to od początku akcji odchudził się 5 kilogramów. Albo stoi w miejscu, jeżeli nie przyjąć.

Poseł Paweł Orłowski nie miał co prawda na sobie sztucznych zmarszczek, ale, jak twierdził, niezwykle ciężki płaszcz. Co mogło być prawdą, bo po wejściu na wagę okazało się, że ma 116 kilogramów. A po zdjęciu płaszcza jego waga spadła do 113. Co by znaczyło, że po miesiącu wyrzeczeń Orłowski ma dokładnie tyle ile na początku akcji.

Strach pomyśleć co by było, gdyby się nie odchudzał.

Marek Sterlingow od razu zważył się dwa razy. Z płaszczem miał 95, a bez 94 kilogramy. Oznacza to, że od trzech tygodni nie zrzucił nic. Sterlingow był do tej pory pupilkiem naszego portalu. Zaczynał akcję mając 101 kilogramów.  Na początku szło mu świetnie.

Ale ciągle jego wskaźnik BMI mówi, że dopiero co opuścił "otyłośc I stopnia" i ma "nadwagę". A powinien ważyć nie więcej niż 82 i pół kilograma.

Słowem, wszyscy panowie zasłużyli na lanie. Portal Namonciaku.pl rozpoczął już starania by wkrótce odbyli trening z Iwoną Guzowską, posłanką PO, a kiedyś mistrzynią świata w kickboxingu. Może to ich przekona.

Jaki, Waszym zdaniem jest najlepszy sposób na odchudzenie tych trzech panów? Czekamy na wasze pomysły i propozycje (namonciaku@gazeta.pl).

 

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (5)

 • Gość: vf

  0

  A co to za ufo tam fruwa?

 • Gość: jjj

  0

  No przecież on jest przebrany i postarzony do teledysku. Czytanie ze zrozumeiniem by się przydało:)

 • Gość: dju

  0

  Za skibę to trzeba suę już modlić. Naprawdę nie wyglada najlepiej

 • Gość: gii

  0

  Ma jakieś 160-170 cm wzrostu czyli co najmniej otyłośc II stopnia albo już nawet początek otyłości klinicznej

 • Gość: hu

  0

  A Skiba jakie ma BMI?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX