ODWAŻCIE SIĘ! A my was odchudzimy...

pp
21.09.2011 16:54

Dominik Werner/AG

Tych trzech panów - artysta Krzysztof Skiba, poseł Paweł Orłowski i dziennikarz Marek Sterlingow - waży razem 323 kilogramów. Czyli jakieś 100 za dużo. Mamy zamiar ich odchudzić.

Portal NaMonciaku.pl podjął się największego w swojej historii wyzwania. Zamierzamy odchudzić trzech zaprzysięgłych grubasów. We wtorek przed restauracją Yesterday w Gdańsku dokonaliśmy oficjalnego zważenia naszych zawodników. Dla pewności towarzyszyła nam ekipa TVN.

Krzysztof Skiba, lider zespołu Big Cyc, choć niby dużo rusza się na scenie, dysponuje 109 kilogramami. Paweł Orłowski, choć jak twierdzi jeździ na rowerze i gra czasami w piłkę, z 113 kilogramami jest na razie liderem. Marek Sterlingow choć niby najchudszy (101 kilogramów) i tak ma około 20 kilogramową nadwagę.

Każdy z panów zgodził się (przynajmniej częściowo) stosować do naszych rad. Na początek nie jesteśmy zbyt wymagający, chcemy poznać ich złe nawyki. I stopniowo je zmieniać.

W Yesterdayu pozwoliliśmy im być sobą, każdy mógł zamówić co chciał. Skiba i Sterlingow zjedli pieczywo czosnkowe z grubą warstwą sera. To może jeszcze nie jest dramat, choć nie rekomendujemy tego osobom, które chcą się odchudzić. Dramatycznie słaby był ich wybór napojów. W przeciągu godziny Skiba zdołał wypić aż trzy buteleki coca-coli, a Sterlingow półlitrowe piwo. Jedno i drugie z całego serca odradzamy. Proponujemy wodę lub ewentualnie wino.

Paweł Orłowski chciał chyba zrobić dobre wrażenie bo zamówił rybę. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fura frytek, które zjadł co do jednej. Do tego popił to piwem. Wiemy już czemu jest liderem.

Dla porządku wypada przypomnieć, że kilka lat temu Orłowski i Sterlingow uczestniczyli w akcji odchudzania zorganizowanej przez „Gazetę Wyborczą”. Choć po trzech miesiącach ogłosili sukces, widać, że było to co najmniej przedwczesne,

Następne ważenie za tydzień.

Jaki, Waszym zdaniem jest najlepszy sposób na odchudzenie tych trzech panów? Czekamy na wasze pomysły i propozycje (namonciaku@gazeta.pl).

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (8)

 • Gość: pf

  0

  Sterling jest za chudy do tej akcji, wyrzucić go!

 • Gość: PO

  0

  MS - liczyłem, było więcej niż 4 (słownie cztery:), dużo więcej
  Przyda się pijanymisiu, przyda. Dlatego biorę udział w akcji. Może się zmuszę:)
  PO

 • Gość: juz

  0

  No i się już zaczynają pisowskie pomyje. Czy wy nie mozecie dać sobie na luz?

 • pijanymiskoala

  0

  przyda się to orłowskiemu lecz najpierw trzeba skrócic jego etat który zwie się "etatem karnowskiego i tuska", czyli jednym słowem etat żarcia i nieróbstwa.

 • sherlock222

  0

  hmm Pan Panie Marku bardzo "odstaje" od tej dwójki :)) ale poseł i muzyk...no im sie przyda kuracja!

 • Gość: ms

  0

  Bzdury. PO zjadłem 4 frytki (słownie cztery). Mało mi palców nie połamał. A zz, sama się odchudza, więc czynię jej uprzejmość:)

 • Gość: zz

  0

  mi tez zawsze wyjada!

 • Gość: PO

  0

  To nieprawda. Redaktor Sterlingow zjadł mi połowę frytek:)
  PO

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX