Roboty z Trójmiasta powaliły Polsat na kolana

am
11.03.2012 12:38
Monsterbots w programie Tylko Taniec.

Monsterbots w programie Tylko Taniec. (mat. prasowe)

Jury programu Polsatu "Tylko Taniec" było zachwycone, a publiczność oszalała na ich punkcie.

W piątek kolejni tancerze wystąpili w programie "Tylko Taniec". W tym odcinku najciekawsza była grupa "Monsterbots" z Trójmiasta. Kacper Matuszewski, Natalia Sierhej i Mikołaj Barta są pozytywnie zakręceni nie tylko na punkcie tańca.

- Wyróżnia nas dwa razy fryzura i raz lekki wąs - powiedzieli przed występem.

Ale już od samego wejścia wiadomo było, że wyróżnia ich przede wszystkim taniec. Ich grupa powstała z fascynacji dobrymi filmowymi transformersami. Grupa "Monsterbots" powaliła na kolana jury i publikę.

- Masakra! (...) Coś na żywo, coś co jest mocne, czegoś takiego brakowało do tej pory- powiedział Malitowski.

Alan Andersz i Joanna Liszowska byli zachwyceni choreografią.

Grupa zdobyła 4 zielone gwiazdki i została uznana za brakujące ogniwo tego programu.

- Było niesamowicie! Program jest świetnie przygotowany, a produkcja i oprawa są bardzo profesjonalne. Tancerze czują się świetnie i występuje się rewelacyjnie- powiedział nam Kacper Matuszewski.
- Na kolejny etap szykujemy dużą niespodziankę. Będzie inny klimat, dużo ciekawostek w trakcie. Mamy nadzieję, że spodoba się widzom ii będą chcieli na nas głosować, bo to ich głosy są dla nas najważniejsze - dodał.

Kacper i Natalia na co dzień są instruktorami w szkole tańca SMU w Gdyni, a Mikołaj jest zwycięzcą gdyńskiego konkursu tanecznego Bit Północy. Dzięki wygranej wyjechał do Nowego Jorku, gdzie szkolił swoje umiejętności taneczne i teraz trenuje razem z Kacprem i Natalią.

TUTAJ możecie oddać na nich głos.

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku