Trójmiasto po raz kolejny w finale Mam Talent

st
18.11.2011 12:39
.

. (mam talent. tvn.pl)

Kto dołączy do Mira Art?

W sobotę 19 listopada zostanie wyemitowany ostatni półfinałowy odcinek Mam Talent. Z Trójmiasta wystąpią DPS Kollektiv, White Slide oraz Kinga Hornik. Mamy zatem duże szanse na dostanie się do półfinału, w którym znalazły się już dziewczyny z grupy MIRA ART.

- Jesteśmy trochę zmęczone. Czasami miałyśmy treningi do 24-1 w nocy. We wtorek miałyśmy ostatni trening, teraz odpoczywamy. Choć ja mam mały problem ze spaniem, bo cały czas myślę o występie. Od czwartku jesteśmy w Warszawie- próby, przymiarki. Mamy pozytywne nastawienie - powiedziała Dominika Peszel z White Slide.

Dziewczyny zaprezentują układ z elementami jamajskiego tańca dancehall. White Slide stawia na taniec i kroki dancehall'owe. Zależy im, aby zminimalizować wulgarną część tego tańca.

Grupy taneczne zachwyciły jury, ale teraz będą ze sobą rywalizować. Rzadko zdarza się, żeby do finału weszły dwie ekipy taneczne.

- Cały czas przygotowujemy się do odcinka na żywo, od czwartku zaczynamy już próby w studio TVN, gdzie czeka nas jeszcze dużo pracy z ekipą techniczną "MAM TALENT". Więc tak naprawdę pracę nad występem półfinałowym potrwają do ostatniej chwili czyli do soboty, a wieczorem o godz 20.00 zobaczycie jej efekty. Mamy wielką nadzieję, że się spodoba, bo wkładamy w nasze show dużo czasu, pracy i jeszcze więcej serca- powiedział nam Meks z DPS Kollektiv.
- Ćwiczyliśmy głównie rankami i wieczorami, średnio nasz trening trwa 2-3 godziny, czasami 5 godzin. Czasami mieliśmy maratony, 5 godz rano potem każdy jechał prowadzić swoje zajęcia taneczne i wieczorem jeszcze 2 godzinki treningu. Każdy z nas studiuje, pracuje, więc musimy wykorzystać każdą wspólną wolną chwilę na to, żeby odpowiednio się przygotować. Nie ukrywamy też że kosztem pracy nad Dobrym Polskim Stylem, często jesteśmy zmuszeni zaniedbywyć swoją rodzinę, znajomych czy inne obowiązki- dodał Meks.

Duże szanse ma również Kinga Hornik, która urzekła jury swoją naturalnością i świetną grą na gitarze.

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku