Mąż Anny Rogowskiej to ideał. Oto dowody!

am
15.01.2012 12:51
Anna Rogowska z mężem Jackiem Torlińskim

Anna Rogowska z mężem Jackiem Torlińskim (Namonciaku Exclusive)

Tacy faceci jak Jacek Torliński, mąż tyczkarki Anny Rogowskiej to niestety ciągle rzadkość. Jeżeli pani Anna tego jeszcze nie zauważyła, to tutaj mamy dowody.

Fotoreporterzy spotkali parę w jednym z centrów handlowych. Torliński grzecznie towarzyszył żonie na zakupach, potem bez dyskusji złapał się za ciężkie siatki. Wiemy już, kto w tym związku trzyma kasę. Pieniądze kasjerce wręczyła Rogowska.

Zdjęcia paparazzi.

Torliński podporządkował żonie także swoją zawodową karierę. Cały czas jest do dyspozycji żony, pilnuje jej diety, układa program przygotowań i wspiera w trudnych chwilach. Czy nie jest to facet idealny?

Nic więc dziwnego, że Rogowska wierzy w swoją przyszłość:

- Po olimpiadzie w Londynie nie zamierzam kończyć kariery, chcę startować aż do igrzysk w 2016 roku w Rio de Janeiro. Czuję, że najlepsze lata dopiero przede mną - powiedziała w wywiadzie z Gazetą Wyborczą.

Pani Anna zdradziła nam, że w jej noworocznym postanowieniem jest nieodkładanie niczego na później. Radzimy więc by, jak przystało na nowoczesną kobietę, nie zapominała czasami kupić mężowi kwiatów. Okazja jest. Wkrótce para będzie obchodzić szóstą rocznicę ślubu. Niewiele zmienili się od tamtej pory. No, może pan Jacek trochę przytył.

Anna Rogowska z mężem Jackiem Torlińskim

 

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Komentarze (3)
Zaloguj się
 • Gość: bartekz

  0

  brat też???

 • sherlock222

  0

  bardzo skromna para :)

 • true.miko

  0

  Znaczy się pantoflarz?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Top Trójmiasto