Lech Wałęsa odgrywa się na Danusi? Fotka z Miami

mg
03.02.2012 13:36
.

. (AG / lechwalesa.blip.pl)

W małżeństwie Wałęsów nie dzieje się najlepiej po publikacji autobiografii Danuty Wałęsy. Teraz były prezydent publikuje zdjęcia ze swojego wypadu do Miami. Jego żona powinna być zazdrosna?

Po przeczytaniu książki Lech Wałęsa nie był zadowolony. Uznał, że jego żona była zbyt szczera. W audycji Moniki Olejnik stwierdził nawet, że po książce jego "małżeństwo się sypie".

Teraz Wałęsa wyjechał sam do słonecznego Miami. Pobyt uwiecznia na zdjęciach, które publikuje na blip.pl.

A tam nie tylko urokliwe krajobrazy, ale i zdjęcia z młodą kobietą całującą byłego prezydenta w policzek. My nie mamy wątpliwości, że całus wynikał z podziwu i sympatii dla legendy Solidarności. Tylko co na to żona?

Czy takie zdjęcia umieszczane na blogu pomogą w łagodzeniu sytuacji. Chyba nie, zwłaszcza, że była prezydentowa wyznała, że nie znosi komputera męża.

"Nienawidzę tego komputera, ponieważ maszyna okazała się ważniejsza niż drugi człowiek" - napisała w swojej autobiografii.

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (70)

 • art_102

  Oceniono 31 razy 25

  Ja myślę, ze tu nie o biografię Danuty chodzi i nie o jej szczerość, bo w sumie nie powiedziała nic, czego byśmy nie wiedzieli, lub czego sie nie domyślaliśmy - tu raczej widać zazdrosć o popularność żony, o to, ze książka świetnie się sprzedaje, ma znakomite recenzje, no i, ze Danuta Wałęsa, nie jest cichą kurą domowa, która bez męża by nie istniała. Chciał sie prezentować jako niezastąpiona "głowa rodziny", a teraz wyszło, ze to raczej zawsze Danuta nią była, do tego radziła sobie swietnie bez całego sztabu pomocników, doradców, kolegów partyjnych, szumu medialnego i do tego z ósemką dzieci i cała watahą działaczy w w domu i przy garach. Lechu - nie trac jaj z powodu takiej żony, tylko bądź z niej dumny, a zę sie troche sława z nią podzielisz, to tobie nie ubędzie, a jej nie zaszkodzi:))))

  Pokaż starsze odpowiedzi (3)

 • Gość: chichot

  Oceniono 33 razy 17

  Bolek był, jest i pozostanie kmiotem

  Pokaż starsze odpowiedzi (1)

 • Gość: dsds

  Oceniono 23 razy 15

  No tak cały Wałęsa, bufon pozbawiony zasad. Zero taktu, zero kultury. Macho, któremu ktoś (żona) ośmielił się przeciwstawić. Zamiast wziąć żonę do Miami, wynagrodzić je te wszystkie lata samotności to odstawia takie szopki. Żenada...

 • Gość: behawior

  Oceniono 14 razy 14

  Wałęsa ma cechy jakie mają wszyscy dyktatorzy pycha mściwość i tak zwany zlodziejski spryt no i honor - na ktory tak sie ciągle powołuje -oszusta ktory uwaza się za najlepszego.Wszystko co robi i czego nie robi ma na celu bodowanie wlasnego ego.Jak dla mnie to ZAWSZE był przebiegły wieśniak z ktorego - gdyby pozwolić- wyrusł by drugi Stalin - nawet nie hitler bo tamten miał idee fix.

  Pokaż starsze odpowiedzi (1)

 • tinadelilah

  Oceniono 15 razy 13

  mi się najlepiej podoba fotka w stylu macho - koszula Hawajka, klata ze złotym łańcuchem, kijki nord walking i klasyczna reklamówka jak u polskich i rosyjskich biznesmenów! petarda i ogień bije z Leszka...

  Pokaż starsze odpowiedzi (1)

 • kurde-balans11

  Oceniono 16 razy 12

  Dla Pani Danuty mam szacunek,pozostała sobą.Ale kiedy przeczytałem,że ten PAJAC każe sobie płacić za zjedzenie z nim śniadania,to mnie odrzuciło.

  Pokaż starsze odpowiedzi (1)

 • jendrek121

  Oceniono 13 razy 9

  Zawsze ceniłem Wałęsę za spryt i odwagę ale to wszystko dobre co mogę o nim powiedzieć. Generalnie zawsze się za niego wstydziłem. Za kłótliwość, małostkowośc, pychę, już nie mówiąc o wyrażaniu się.

 • r1t12

  Oceniono 13 razy 9

  to zdjęcie pewna wygrana w sprawie rozwodowej i wreszcie to wałęsa pójdzie w samych skarpetkach
  ODRZUCAJĄCY TYP

  Pokaż starsze odpowiedzi (1)

 • Gość: waldi

  Oceniono 13 razy 9

  Nie chciałabym być na miejscu Wałęsy .Wolę swoje skromne życie i CZYSTE SUMIENIE !

 • Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX