Krzysztof Jackowski przepowiadał wynik meczu Polska-Grecja. To ma być jasnowidz!?

pp
09.06.2012 15:36
Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa fatalnie przepowiedział wynik meczu Polska-Grecja

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa fatalnie przepowiedział wynik meczu Polska-Grecja (AG)

- Pierwszy mecz, który zagramy podczas mistrzostw Europy w piłce nożnej, będzie bardzo dobry - powiedział SE.pl  Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa.

Przepowiednia najbardziej znanego polskiego jasnowidza, że ROZGROMIMY Grecję zupełnie się nie sprawdziła.

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa fatalnie przepowiedział wynik meczu Polska-Grecja

Polska drużyna w piątkowym meczu z Grekami z trudem dowiozła remis 1:1. Mecz otwarcia poszedł nam słabo i nasza sytuacja w grupie nie wygląda różowo.

Jak zdaniem jasnowidza potoczą się kolejne mecze polaków?

- Drugi będzie bardzo słaby, a trzeci znów świetny. Widzę też pewien czwarty mecz - określiłbym grę Polaków w nim jako średnią - wieszczy jasnowidz.

W drugim meczu gramy ze świetnie przygotowaną do turnieju Rosją , a trzeci z Czechami. Dopiero jeżeli Polska wyjdzie z grupy będzie miała okazję rozegrać czwarty pojedynek.

Jak myślicie jasnowidz coś tam naprawdę "widzi" czy też po prostu ściemnia?

ZOBACZ: Jasnowidz miał wykład na uniwersytecie. Przyszły tłumy!

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Komentarze (1)
Zaloguj się
  • Gość: RUDA102

    Oceniono 2 razy 0

    Zadna jego przepowiednia się sprawdza.Przepowiednia w spr.wyjaśnienia śmierci Madzi z Sosnowca(miała być wielka afera!),przepowiednia w spr.śmierci Leppera--miały polecieć głowy,przepowiednia w spr.Euro też do bańki.Moja przepowiednia od P.Jackowskiego u ktorego byłam z moim problemem---też sie nie sprawdziła.Sprawę zapisaną na kartce odebrała jego córka,po około godzinie miałam przyjść po wytyczne w sprawie z którą się zgłosiłam.W odpowiedzi od P.Jackowskiego dostałam wytyczne-ustalenie i wyjaśnienie mojego problemu.Zapłaciłam za wizyte 700 zł +koszt paliwa na 450 km.Jego wersja to były brednie,które z niczym nie miały pokrycia.Ot cały jasnowidzący,jasnosłyszący JASNOPIERDZĄCY P.JACKOWSKI

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX