"Weekend za pół ceny" w Sopocie. W 15 lokalach będzie można zjeść w niższych cenach

Emilia Stawikowska
27.03.2014 12:46
A A A
"Weekend za pół ceny" będzie w tym roku trwać trzy tygodnie. Pierwszymi, którzy skorzystają z oferty będą mieszkańcy Sopotu, Nowego Dworu Gdańskiego i Malborka. Sprawdzamy, jakie restauracje przyłączyły się do akcji i co będzie można w nich zjeść.

Fot. Dominik Sadowski / Agencja Gazeta

"Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny" ma zachęcić mieszkańców do spędzania wolnego czasu poza domem i odwiedzenia miast wchodzących w skład Gdańskiego Obszaru Metropolitalnego. - W akcji weźmie udział dziewięć miast, w tym oddalone od Gdańska nawet o kilkadziesiąt kilometrów - mówi Anna Zbierska, Dyrektor Biura Prezydenta ds. Promocji Miasta. - "Weekend za pół ceny" ma być okazją do poznania atrakcji sąsiedniego miasta i zachęcenia mieszkańców do spędzania wolnego czasu na mieście.

Pierwszymi, którzy będą mogli skorzystać z oferty "za pół ceny", będą mieszkańcy Malborka, Nowego Dworu Gdańskiego i Sopotu, gdzie akcja odbędzie się w dniach 29-30 marca. W kolejnym tygodniu, 5-6 kwietnia, w wydarzeniu weźmie udział Gniewino, Łeba i Pruszcz Gdański, 12-13 kwietnia natomiast Tczew, Gniew i Gdańsk. W akcji będą uczestniczyć restauracje, hotele, gabinety SPA, obiekty sportowe, instytucje miejskie oraz instytucje kultury, które zadeklarują obniżenie cen swoich usług o połowę.

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (1)
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX