WHITE SLIDE

mamtalent.tvn.pl

Jurorzy nie byli zachwyceni występem zespołu White Slide. Dziewczyny usłyszały 3 razy "NIE". Według jurorów nie był to występ na miarę półfinału.

- Powiedziałyście w filmiku, że chcecie zaskoczyć żeńską energią zwłaszcza męską część widowni. Wyzwaniem byłoby, gdybyście zaskoczyły żeńską część widowni. Mnie nie zaskoczyłyście, to było za słabe jak na półfinał- powiedziała Małgorzata Foremniak.
- To był dobry występ w kategorii aerobik/ fitness, natomiast jeśli chodzi o półfinał pokpiłyście sprawę. Oczywiście prężycie nęcąco swoje ciało, emanujecie kobiecością. Zbyt równo dzisiaj nie ćwiczyłyście. To nie był występ na półfinał. Mogłybyście to robić sobie o 21 na siłowni, ale nie w programie- powiedział Robert Kozyra.
- Albo w Polsacie- dodał Marcin Prokop.
- To był występ na "raz". Dzisiaj nie pokazałyście nic nowego. Jestem bardzo zawiedziona, bo bardzo liczyłam na wasz występ.

Dziewczyny zeszły ze sceny ze smutnymi minami. Następnego dnia skomentowały swój udział, pisząc między innymi:

- (...) od początku dało się odczuć, że nie jesteśmy faworytkami i mnóstwo spraw bardzo negatywnie nas zaskoczyło... Gdybyśmy stanęły na rzęsach i robiły szejki komentarz byłby taki sam - napisały na facebooku.

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (4)

 • veglie

  0

  Należało Kasię Tusk wystawić w szranki.Byłoby po zawodach,

 • Gość: jamuasica

  0

  Idę się zalać...

 • Gość: opi

  0

  Swiat zmierza ku zagladzie...

 • gronostaj8

  0

  no ku*wa tragedia, faktycznie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX