Kinga Hornik

mamtalent.tvn.pl

Najbardziej zawiódł występ Kingi Hornik. Choć ona sama była z niego zadowolona.

- Były bardzo fajne momenty, natomiast całość nie jest dobra. Byłaś pół kroku za tempem. Miałaś ściśnięte gardło. Było dużo gorzej niż na castingach. Tam miałaś taką wrażliwość, dojrzałość jak na swój wiek i pewną taką niespotykana liryczność. Dzisiaj wszystko było jakbyś była spięta, zestresowana i mało było w twoim śpiewaniu przyjemności- powiedział Robert Kozyra.

Agnieszka z wykrzywioną gębą ( jak to sama opisała) powiedziała:

- Wybacz mi, ale dla mnie to był koszmarny występ. Coś strasznego. Ja pokochałam fajną 13-latkę z Gdańska, w tych sandałkach, taką bardzo nieśmiałą. Ja nie wiem, kto ci włożył tę sukienkę, zabiję tego kogoś zaraz. Wyglądasz jak taka stara maleńka. Przecież ty masz 13 lat, czy dzisiaj 13-latki tak wyglądają? No nie! Druga sprawa, to nie jest piosenka, którą śpiewają 13-latki. To nie jest w ogóle twoja energia. Było jakieś drżenie w twoim głosie. Wszystko zostało pogrzebane. I ja szczerze mówiąc jestem załamana tym występem.
- Ja wiem, że jest stres. Kingo wiesz o tym, że masz piękny i niespotykany głos, jesteś niezwykle wrażliwa. Ale ja tęsknie za tym babim latem, za twoim sandałkiem i ruszającą się nogą, za tym pięknym światem, który nam pokazałaś, za tą poezją. Gdzie to się zgubiło?- zapytała Małgorzata.

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (4)

 • veglie

  0

  Należało Kasię Tusk wystawić w szranki.Byłoby po zawodach,

 • Gość: jamuasica

  0

  Idę się zalać...

 • Gość: opi

  0

  Swiat zmierza ku zagladzie...

 • gronostaj8

  0

  no ku*wa tragedia, faktycznie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX