DPS KOLLEKTIV

mamtalent.tvn.pl

Program otworzył występ grupy DPS Kollektiv, która postawiła na "personalne przeżycia". Zdania były podzielone, choć ogólny wyraz był pozytywny. Według Agnieszki Chylińska DPS Kollektiv to najlepszy zespół taneczny 4. edycji programu.

- To było dla mnie nieoczekiwane, zupełnie czegoś innego oczekiwałam. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. To było zaskakujące. Jesteście zdolni jak cholera- dodała Agnieszka.
- Bardzo czekałem na wasz występ. I też nie będę ukrywał, że się zawiodłem. Nie na takie otwarcie tego wieczoru czekałem. Na castingach pokazaliście, że macie energię, kreatywność, że jest w was dużo nieprzewidywalności. Dzisiaj było bardzo dużo tajemnicy, było bardzo dużo oczekiwania na tę eksplozję, która moim zdaniem nie nastąpiła- powiedział Robert Kozyra.
- Ja jestem bardzo zadowolona. Na castingu byliście bardzo dobrzy. Żeby pokazać, że się jest mistrzem, trzeba zwycięstwo powtórzyć. Wy to dzisiaj zrobiliście. Dla mnie jesteście zespołem indywidualności. Każdy z was tworzy mini show, a razem tworzycie spektakl. Tańczycie emocjami, a to jest wielka zaleta. To jest mistrzostwo! Wasz występ miał estetykę, a to jest dodatkowa zaleta- powiedziała Foremniak.

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (4)

 • veglie

  0

  Należało Kasię Tusk wystawić w szranki.Byłoby po zawodach,

 • Gość: jamuasica

  0

  Idę się zalać...

 • Gość: opi

  0

  Swiat zmierza ku zagladzie...

 • gronostaj8

  0

  no ku*wa tragedia, faktycznie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX