3. Warszawa - ul. Chmielna

wikipedia.pl

Roczny czynsz 3802 PLN/mkw.

Komentarze (9)
Zaloguj się
 • 2owczarki

  Oceniono 1 raz 1

  @weraa123
  Mam kolegę, który mieszka w Konstancinie. Piękna willowa wioseczka. Pałace takie, że nie powstydziliby się ich bankierzy z Wall Street a przeciętny warszawski miejski dom wygląda przy nich jak chatka dla służby. Kolega chwali sobie piękny las, ciszę, spokój ładną okolicę. Jednak pracuje ze mną na ul.Domaniewskiej. Ja do pracy z Mariny Mokotów mam 10 min., a on dojeżdża ok 90 min. W obie strony to trzy godziny. Jak ktoś jest gotów poświęcić trzy godziny życia codziennie po to, żeby mieszkać w ładnej okolicy, to jego wybór. Ja na otarcie łez mam Łazienki i Pole Mokotowskie oraz 2 godz. i 10 min. życia dziennie więcej. Rocznie to około 530 godzin wiecej a w ciągu 10 lat 5300 godzin więcej. Jednak są też tacy, którzy bardzo lubią stać samochodem w korku, bo nie muszą wtedy widzieć się z żoną, dziećmi, przyjaciółmi, czy uprawiać sportu :)

 • podpantoflem

  Oceniono 1 raz 1

  Dziwi mnie liczba ulic z Warszawy w porównaniu do pojedynczych ulic z innych miast. Nie chce mi się wierzyć, że taka ulica Grodzka w Krakowie jest tańsza od Świętojańskiej w Gdyni czy jakiejś ulicy w Szczecinie. Raczej firma Cushman & Wakefield wykonała badanie nierzetelnie - wybrała po jednej, najdroższej ulicy z mniejszych miast i porównała je z różnymi ulicami w Warszawie.

 • tesska

  0

  za jeden metr kwadratowy

 • Gość: oyo

  0

  @2owczarki Nie rozumiem Twojego sarkazmu. Ja mam kawalerkę w wawie i mały dom w miejscowości pod wawa. Obie lokalizacje mają wady i zalety. Do domu trzeba dojechać i trzeba się nim zajmować, ale nie przedzierasz się z rana przez psie kupy na osiedlu, masz garaż a nie miejsce na parkingu, kominek, trawnik i przestrzeń. Nie musisz oglądać tv trwam razem z sąsiadem przez okno, nie hałasuje winda czy psy i nie słyszysz w całym bloku jak ktoś pierdnie. Myślę, że najlepszą opcją jest mieć apartament w bloku gdzieś blisko centrum, ale nie znam nikogo kto miałby kasę na 200m2 mieszkanie na żoliborzu w ładnym miejscu.

 • opiniodawca

  0

  100€/ miesiac? na Krakowskim? netto czy brutto? Cos sie nie zgadza.

 • lubelskie

  0

  raport wyssany z palca !!! Ostatnio widziałem w gazecie taki sam raport który przedstawiał się zupełnie inaczej... Lubelska ulica Krakowskie Przedmieście była na 3 miejscu najdroższych ulic w Polsce średnio 160 zł/miesięcznie za metr 2.... nieobiektywny zrobiony po łebkach raport ten wasz...

 • pogoda.1

  0

  Kiedyś wszystko robiono pod modlę Moskwy, teraz zachodnich państw. Jaki to ma sens wymyślić sobie , że czynsz na takich ulicach jest wysoki? Wcześniej nie były , a teraz magistrat sobie tak wymyślił.

 • Gość: dynia

  0

  To jest Świętojańska. Plac Kaszubski.

 • Gość: netta

  0

  Ulica na zdjęciu to nie Świętojańska. To jest Władysława IV.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX