Maciej Nowak: "Zjadłem psa i bardzo mi smakował. Tylko sierść wchodzi między zęby"

Zdjęcie numer 2 w galerii - Maciej Nowak:

Screen z profilu Macieja Nowaka na Facebooku

Maciej Nowak pochwalił się, że zjadł psa
 • Zdjęcie numer 1 w galerii Maciej Nowak: "Zjadłem psa i bardzo mi smakował. Tylko sierść wchodzi między zęby"
 • Zdjęcie numer 2 w galerii Maciej Nowak: "Zjadłem psa i bardzo mi smakował. Tylko sierść wchodzi między zęby"

  Skomentuj:

  Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

  Komentarze (68)

  • art_102

   Oceniono 65 razy 27

   Czego sie czepiacie człowieka? My wpieprzamy krowy, a w Indiach sie do nich modlą. Normy, to kwestia kultury, w jakij żyjemy. Jeśli ten człowiek na poważnie tyraktuje swoje zainteresowanie kuchnią, jeździ po świecie, zeby poznawać nowe smaki, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby skosztował miescowych potraw. Jesli jest w stanie przełamac stereotypy i własną niechęć, to nie widxzę powodu, zeby go tak poniewierać. Co innego, gdyby to zdarzyło sie w Polsce, my żyjemy w innym" wymiarze", i mamy inne normy żywieniowe, morlane, kulturowe. W wietnamskich knajpach w Posce nikt na takie potrawy zezwolenia nie dostanie, ale on był w Wietnamie i spróbował tamtejszej kuchni, i tyle. Ja sie takiego mięsa nie tykam, gdziekowiek by to w świecie podawali, ale czy to zbaczy, ze nikt nie może.

   Pokaż starsze odpowiedzi (2)

 • jarzebiaknaczczo

  Oceniono 64 razy 26

  Zboczeniec kulinarny szukający na silę mocnych doznań. Niech zje torbę gipsu.

 • rumpa

  Oceniono 35 razy 23

  generalnie większość kucharzy z panią Gessler na czele, kiedyś młodym Kuroniem, wywołuje we mnie obrzydzenie. Byle sobie zrobić dobrze i napchać kałdun. Tracę apetyt jak na nich patrzę i ich słucham. I odrzucają mnie jako ludzie - zwierzęcość skondensowana.

 • movido

  Oceniono 73 razy 23

  Ty dla psa może byłeś przyjacielem, ale skoro ty go zeżarłeś to pies dla ciebie nie był przyjacielem. PRZYJACIÓŁ SIĘ NIE ZJADA. Nie wyglądasz na zagłodzonego więc głód nie był powodem dla którego to zrobiłeś. Zżarłeś go z czystej ciekawości. Jeszcze się chwalisz że nie masz wyrzutów sumienia. Brzydzę się takimi ludzmi bez zasad! Jak pojedziesz tam gdzie jest kanibalizm niech cie zjedzą, nie będzie żalu.

  Pokaż starsze odpowiedzi (3)

 • synanki

  Oceniono 44 razy 22

  gdyby zjadł kota Jarka to bym mu wybaczył...

  Pokaż starsze odpowiedzi (1)

 • mariatg8

  Oceniono 47 razy 21

  Ten tłuścioch jest niesmaczny . Wykończy się na stłuszczenie wątroby , cukrzycę , guzy jelita grubego i odbytnicy .

  Pokaż starsze odpowiedzi (1)

 • Gość: zwierzolub

  Oceniono 68 razy 20

  Idiota w wersji bezgranicznej. Kto następny panie Nowak? Może jakieś świeżutkie niemowlę? kawał drania i bezduszny matoł - chociaż na usta cisną mi się dużo gorsze epitety...

 • Gość: aki

  Oceniono 38 razy 20

  Mam wrażenie, że dla medialnej sławy różnego typu ludzie tzw. kultury zrobią wszystko. Współczuję, żałosny ten duży, biedny Nowak. Rzyg - to znane w dramatach słowo! Miłych kontekstów!!!

 • kanbus

  Oceniono 53 razy 19

  No cudownie, to ma powód do dumy. Zauważyłam, że pan Nowak usilnie próbuje lansować ideologię fanatycznego podejścia do sztuki jedzenia, w myśl której wszelkie wartości , uczucia i sentymenty to prowincjonalizm, a prawdziwi światowi smakosze nie mają zasad oprócz zasady smaku. Wspaniale, niech teraz zje człowieka, może smaczny.

 • Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX