Wyliczyliśmy ile zarabia Kasia Tusk. Jak na 24-letnią studentkę, trochę lepiej niż nieźle

Zdjęcie numer 3 w galerii - Wyliczyliśmy ile zarabia Kasia Tusk. Jak na 24-letnią studentkę, trochę lepiej niż nieźle

fot. Dominik Sadowski / AG

24.09.2008 GDANSK WIGILIA DLA BEZDOMNYCH I UBOGICH Z UDZIALEM PREMIERA RP DONALDA TUSKA . NZ. DONALD TUSK , ZONA PREMIERA MALGORZATA TUSK I CORKA KASIA TUSK.
 • Zdjęcie numer 1 w galerii Wyliczyliśmy ile zarabia Kasia Tusk. Jak na 24-letnią studentkę, trochę lepiej niż nieźle
 • Zdjęcie numer 2 w galerii Wyliczyliśmy ile zarabia Kasia Tusk. Jak na 24-letnią studentkę, trochę lepiej niż nieźle
 • Zdjęcie numer 3 w galerii Wyliczyliśmy ile zarabia Kasia Tusk. Jak na 24-letnią studentkę, trochę lepiej niż nieźle
 • Zdjęcie numer 4 w galerii Wyliczyliśmy ile zarabia Kasia Tusk. Jak na 24-letnią studentkę, trochę lepiej niż nieźle

  Skomentuj:

  Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

  Komentarze (27)

 • elem901

  Oceniono 18 razy 16

  No pracowita jak diabli, zwłaszcza ten taniec z gwiazdami to efekt pracowitości ;) My, lenie, w tym wieku temat olaliśmy i do TzG nie poszliśmy ;)

 • dexterek011

  Oceniono 16 razy 14

  A kim ona by była, gdyby nie nazywała się Tusk?

  Pokaż starsze odpowiedzi (2)

 • ww-77

  Oceniono 22 razy 14

  A gdyby musiała UCZCIWIE zapłacić za wszystkie reklamy i artykuły sponsorowane, taki jak ten powyżej, które media fundują jej gratis tylko dlatego, że jest córką premiera, to ile by jej zostało na czysto?

  Pokaż starsze odpowiedzi (3)

 • wyciorex

  Oceniono 15 razy 13

  Nie będę pisał, że jej nie lubię, że jestem hejterem - nie znam się na modzie, więc nie będę oceniał. Ale ocenię samą kwestię marketingową. Samo nazwisko i zainteresowanie się tą blogerką spowodowało, że od razu miała sporo czytelników, zarówno tych co się modą interesują jak i tych co zobaczyli po to aby skrytykować.

  Rzeczywistość dla zwykłego śmiertelnika zakładającego blog, forum czy stronę informacyjną jest zgoła zupełnie inna i o wiele bardziej pod górkę. Jeśli się ktoś zagłębił w temat, założył blog czy jakąkolwiek stronę internetową to wie ile zachodu i pracy trzeba włożyć, żeby ściągnąć czytelników. Mało tego - dziś to już nie czasy, że założyło się byle co i ludzie to czytali. Konkurencji w modzie jest tak wiele, że praktycznie każda mamusia wyprzedająca ciuchy po dzieciach lub po sobie jest już wielkim sprzedawcą odzieży a jak pójdzie do szmateksu i kupi coś za 20 zł - opisze to na blogu - to jest już stylistką. Takich przypadków w Polsce jest setki tysięcy. Żeby ktoś mógł zaistnieć to jest kilka lat pracy i dopiero po tym czasie można powiedzieć, że 2 godziny dziennie i mam 2 tys. PLN.

  Teraz o kosztach : żeby założyć stronkę to nie jest jakiś wielki koszt, ale, żeby wytrzymał jakiś pokaźny ruch to już trzeba się liczyć z wydatkiem na serwer rzędu 200-300 zł miesięcznie. Zaprojektowanie i wdrożenie jakiegoś ładnego i unikatowego layoutu to koszt rzędu 500-2000 zł. A teraz marketing. Wrzuciliśmy już jakieś 2500 w blog, ale , żeby go zapełnić to trzeba kilku miesięcy pracy i pisania. Później pozycjonowanie - to koszt rzędu 1000 - 5000 tys miesięcznie - przecież zwykła Kowalska nie ma szans na to, że agora czy onet napisze o niej artykuł albo kilka, więc jakoś gdzieś trzeba pokazać stronę, żeby byli czytelnicy. Oczywiście to nie wystarczy, bo trzeba na początek wykupić reklamy na innych branżowych stronach, więc liczmy tanio : 2000 PLN / m-c (na kilku stronach, lub na jednej większej). I teraz stan takich wydatków trzeba utrzymać minimum przez pół roku, żeby w miarę szybko się przebić przez bardzo dużą konkurencję bym móc zacząć mieć jakieś przychody, które zaczną nam pokrywać koszty.

  Uwierzcie mi, że bardzo optymistycznie z kasą pojechałem i pewnie by się jeszcze parę rzeczy znalazło.

  ______________________
  A teraz moja marna stopka:

  www.autokoncern.pl

  :)

 • fajny.chipcio

  Oceniono 9 razy 9

  Czyżby reklamodawcy dostawali propozycje nie do odrzucenia? :)

 • j4s4

  Oceniono 19 razy 7

  ...i co myślicie że będzie mnie palić zazdrość, mylicie się, życzę jej powodzenia i coraz to wyższych dochodów!

  Pokaż starsze odpowiedzi (3)

 • talking_head

  Oceniono 7 razy 5

  Pytanie tylko kto płaca tą cała ekipę która stoi za przygotowaniem tego projektu ? Czy opłacani sa z tych marnych 16 tysięcy/mc ?
  No bo chyba nikt nie sądzi, że cały ten projekt, sesje zdjęciowe, stylizacje itp. to dzieło jednej osoby ?
  No, moze być tak, i na takie rozwiązanie stawiam, że projekt szykowany jest przez specjalistów wytypowanych przez reklamowane po cichu domy mody (Zara, H&M itp), które to domy mody zapewniły fotografików, stylistów, modystów, wizażystów i które dostarczają stroje na sesje zdjęciowe a także wynajmują, taka tak, za to się tez płaci, wybrane lokale na sesje wnętrzarskie. Osobiście obstawiam, że ekipa Kasi liczy od 5 do 7 osób. W tym świetle te 16 tys/mc to chyba jakaś ściema ?

  Pokaż starsze odpowiedzi (1)

 • Gość: majkel88

  Oceniono 5 razy 5

  ,,całkiem nieźle,, zajebiście a nie ,,całkiem nieźle,, kto tyle zarabia z normalnych pracownikow ja takich nie znam!!

 • Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX