Pozwólcie pić piwo na plaży? A w Sztumie obława...

pp
10.06.2011 17:25
Patrol policji był na plaży w Sztumie przez półtorej godziny. Policjanci przez cały ten czas wypisywali mandaty osobom pijącym piwo. Ilu ukarano?

W środę dwóch policjantów wyszło na patrol na plażę. Od razu zauważyli grupę młodych ludzi.

Relacja rzecznika policji: „Swój pobyt nad wodą urozmaicili alkoholem. Natychmiastowa reakcja policjantów zakończyła się aż  10 mandatami za spożywania alkoholu. Kolejne dwie osoby mundurowi zauważyli chwilę po tym jak zakończyli wcześniejsze wypisywanie mandatów. Dwie młode kobiety na jednym z  mostków postanowiły również swoje spotkanie  dopełnić alkoholem. Trzech mężczyzn  pijących alkohol na plaży ujawniło czuje oko monitoringu miasta. Przez półtorej godziny policjanci nałożyli łącznie 15 mandatów karnych za spożywania alkoholu w na terenie plaży miejskiej.”

Gratulujemy sztumskim policjantom.

Przypominamy, że od czwartku serwis Namonciaku.pl prowadzi akcję namawiania polityków do zniesienia zakazu picia piwa na plażach. Uważamy, że ludzie mają prawo do butelki piwka na wodą oraz, że potrafią się przy tym kulturalnie i rozsądnie zachowywać. W naszym głosowaniu aż 78 procent osób się z nami zgadza.

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (5)

 • northwestern

  Oceniono 1 raz 1

  Ah ci przełożeni... przecież z własnej woli tam nie poszli....

 • Gość: Veruca

  0

  Geez, that's ubenlievable. Kudos and such.

 • Gość: polokoktowiec

  0

  Bardzo dobrze, oby tak dalej Karać bandytów, łobuzów i przestępców, surowo Chalić, że mamy takich wspaniałych, sprawnych i co najważniejsze, odważnych stróżów prawa

 • lassslo

  0

  To fajnie, że gliniarze w Sztumie nie mają nic lepszego do roboty...
  Tylko pozazdrościć :)

 • vbn53

  Oceniono 2 razy 0

  OOOOOOO ale sukces Policji mam nadzieję, że funkcjonariusze dostaną medale za tak ciężką służbę.

  A tak naprawdę ukarali kilka osób które kulturalnie piły sobie piwko w ładnych okolicznościach przyrody, butelki zabrałby miejscowy menel i wszyscy zadowoleni. Poza knajpiarzami gdzie za 8 pln podawane są siki...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX