Lady Gaga podstępnie skopiowała projekty Katarzyny Konieczki, polskiej projektantki. Dowód? Tajna korespondencja ze współpracownikami amerykańskiej piosenkarki

pp
22.03.2012 10:31
.

. (facebook.com)

Projekty Katarzyny Konieczki, jednej najciekawszych polskich projektantek zostały podstępnie skopiowane przez ludzi z otoczenia Lady Gagi. Do Konieczki napisał Tom Eerebout, asystent Nicoli Formichetti, która odpowiada za stylizacje Lady Gagi. Był zachwycony jej projektami, zasugerował współpracę. Konieczka wyjaśniła, że większość jej kostiumów była już wielokrotnie używana i może być w słabym stanie. Asystent poprosił jednak o kostiumy:

- Chcemy żebyś wysłała nam swoje rzeczy, żebyśmy mogli zrobić sobie ich własną wersję.

Sopocka projektantka wysłała swoje prace. Zastosowała się także do życzenia Toma, aby sprawa pozostała w tajemnicy. Po jakim czasie stylizacje Konieczki zostały zwrócone.

W styczniowej sesji zdjęciowej do włoskiego Lady Gaga wykorzystała pomysły łudząco podobne do projektów Katarzyny Konieczki z jej kolekcji "Nekromantik".

Niestety, Konieczka nie została przedstawiona jako autorka pomysłów. Sopocka projektantka poczuła się wykorzystana i ujawniła swoją korespondencję z Tomem.

- Maszynki "Nekromantik" wysłałam stylistom Gagi 14 lipca. W klipie ich nie użyli (bo nie wiedziałam tam moich rzeczy ) ale mieli je u siebie, były przepakowane i dostałam je Fedexem bezpośrednio z Nowego Jorku. A zrobili za to coś podobnego... - napisała Konieczko jakiś czas temu na Facebooku.

ZOBACZ: Pani Frankenstein mieszka w Sopocie

Jak myślicie ludzie Lady Gagi zachowali się w porządku?

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Komentarze (1)
Zaloguj się
  • nieruchomy_spin

    Oceniono 1 raz -1

    tak, przecież spakowali rzeczy i odesłali. Pytanie czy najciekawsza jest projektantka czy jej projekty? Najciekawsza projektantka jest poza tym mało... ogarnięta.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX