Dramat nowego MINISTRA. Waży więcej niż...

pp
13.12.2011 13:23
Paweł Orłowski, nowy wiceminister w rządzie Donalda Tuska

Paweł Orłowski, nowy wiceminister w rządzie Donalda Tuska (Krzysztof Sado Sadowski)

Nowo mianowany minister, Paweł Orłowski od trzech miesięcy uczestniczy w akcji ODWAŻCIE SIĘ prowadzonej przez portal Namonciaku.pl. Efekty? Przerażające...

Wraz z Pawłem Orłowskim odchudza się także artysta Krzysztof Skiba i dziennikarz Marek Sterlingow.

Pierwsze ważenie, jeszcze we wrześniu ujawniło dużą liczbę kilogramów u wszystkich panów. Sterlingow miał ich 101, Skiba 109, a Orłowski aż 113.

Portal Namonciaku robił co mógł. Zabraliśmy ich na squasha, siłownię, zaprosilismy ich na pojedynek z koszykarzami Trefla Sopot, zapoznawaliśmy z zasadami diety. W pewnym momencie zaczęliśmy odnosić sukcesy. Sterlingow zszedł do 94 kilogramów, Skiba do 104, a Orłowski do 107. Potem panowie na miesiąc zniknęli nam z oczu.

Krzysztof Skiba zaczął nagrywać płytę z zespołem Big Cyc, Paweł Orłowski po przegranych wyborach zajął się szukaniem pracy, a Sterlingow, jak to dziennikarz, spędzał czas w okolicznych lokalach gastronomicznych.

W końcu udało nam się ich zebrać w kuchni jednej z restauracji w Sopocie. Wszyscy byli bardzo z siebie bardzo zadowoleni.

Skiba akurat na stan wojenny zdążył nagrać płytę "Zadzwońcie po milicję" i świętował. Orłowski otrzymał nominację na wiceministra Rozwoju Regionalnego i też świętował. A Sterlingow był zadowolony, bo po prostu lubi przebywać w kuchni.

Wejście na wagę zakłóciło ten wesoły nastrój. Najgorzej wypadł nowy minister. Okazało się, że ma 117 kilogramów! To dziesięć więcej niż  dwa miesiące temu! Skiba miał 107. To mniej niż na początku, ale żadna rewelacja, był już chudszy. Tylko Sterlingow jako tako się trzyma, waga pokazała, że ma 95 kilogramów.

Paweł Orłowski, Krzysztof Skiba i Marek Sterlingow

Nasz portal nie zamierza się poddawać. Szczególną opieką będziemy musieli objąć Pawła Orłowskiego. Wątpimy, żeby przy takiej wadze utrzymał się długo w rządzie, słynnego w całej Europie ze smukłych sylwetek premiera Donalda Tuska i ministra Radka Sikorskiego.

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (18)

 • Gość: rob roy

  Oceniono 1 raz 1

  Na pocieszenie: Orłowski nie wygląda na 117 kilogramów

 • Gość: rosja

  Oceniono 1 raz 1

  Powinni zacząć biegać trzy-cztery razy w tygodniu. Po miesiącu byłoby po brzuchach

 • p_3p

  0

  Politycy z *założenia* postępują nieuczciwie. Stosowanie nieuczciwych metod w przypadku odchudzania dają efekt odwrotny.

 • iremus

  0

  Trzeba jeść a nie żreć.

 • jamjestdarek

  0

  Pan Orłowski dopiero dołącza do składu rządu, więc może poharata w gałę z Premierem i będzie chudł;)

 • me2free

  0

  @lisa2
  Niezly post dot. sedna problemu, mam odmienne zdanie nt. korelacji jem tlusta spozywke, jestem nadwagowy, prosze zajrzec do "Od lekarza do grabarza".

 • Gość: OO

  0

  @Gość: Magazynier
  On już ma magistrekę. Stresuje się chyba przed nowym stanowiskiem

 • Gość: OO

  0

  Powodzenie, panie Pawle, niech pan sie nie poddaje i nie słucha durnych komentarzy. Sopot trzyma za pana kciuki:)

 • Gość: Magazynier

  0

  stresuje się przed egzaminem magisterskim i się obżera - proste ;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX