Pupy, które wstrząsnęły Gdańskiem [ZDJĘCIA]

st
07.11.2011 15:44
.

. (fot. Becet)

W Gdańsku odbył się konkurs w Dancelallu. Wystąpiły w nim dziewczyny z White Slide, znane z programu  "Mam Talent".

5 listopada do Gdańska zawitał gorący, jamajski klimat. W gdańskiej Scenie Muzycznej odbyła się I ogólnopolska edycja zawodów "DANCEHALL CHALLENGE". Miłośnicy jamajskiego tańca dancehall przybyli z całej Polski, aby wziąć udział w zawodach, bądź jako publiczność kibicować swoim znajomym.

Również przedstawicielki trójmiejskiego dancehallu zawalczyły tego dnia o podium, m.in. grupa White Silde, która 19 listopada wystąpi w półfinałowym odcinku "Mam Talent". W "Dancehall Challenge" dziewczyny nie zdobyły jednak pierwszego miejsca.

Zawody odbyły się w trzech kategoriach. W kategorii solo I miejsce zdobyła Agnieszka Białoń z Warszawy., w duetach I miejsce wywalczyli Michał Imański i Damian Jackowiak z Poznania, a I miejsce w grupach przypadło ekipie Born 2 Dance również z Poznania.

Dodatkowo odbył się konkurs o nazwie "Head Top", w którym oceniano umiejętność stania na głowie przy jednoczesnym poruszaniu pupą. W tej kategorii puchar zdobyła Asia Wojtkowiak z Poznania.

Umiejętności uczestników oceniało jury w składzie: Ula „Afro” Fryc, Sonia Truszkowska, Aleksandra Szlaga. Dziewczyny nie miały łatwego zadania. Poziom uczestników był bardzo zróżnicowany.

Organizatorka imprezy, Ramona Nowakowska, zapowiedziała, że nie jest to ostatnia tego typu impreza w Gdańsku. W planach są już kolejne.

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku