Minge projektuje bieliznę dla gdańskiej firmy [ZDJĘCIA]

st
13.10.2011 17:12

Materiały prasowe

Zdjęcia z Fashion Week w Nowym Yorku.

Esotiq to gdańska firma zajmująca się produkcją bielizny. Firma cały czas pozyskuje znanych i znanych nie tylko w Polsce współpracowników.

Latem głośno było o kampanii z Joanną Krupą. Teraz Esotiq informuje nas o kolejnym projekcie, tym razem z Evą Minge.

Eva Minge jest obecna na rynku modowym już od 20 lat. Na swoim koncie ma wiele sukcesów- również międzynarodowych. W jej kreacjach chodzą polskie gwiazdy, ale również światowe: Kelly Rowland, Adriana Karembeu, Cheryl Cole,.

Współpraca producenta bielizny z projektantką ma charakter długofalowy, pierwsza kolekcja pod wspólnym szyldem EVA MINGE & ESOTIQ została zaprezentowana podczas Mercedes Benz Fashion Week w Nowym Yorku jesienią  2011.

Kolekcja została w całości zaprojektowana przez projektantkę. Składa się z modeli outwearowych, bielizny i strojów kąpielowych. Projektantka postawiła na wielofunkcyjność modeli, które można ze sobą łączyć i nosić wymiennie, np. ze stroju kąpielowego po założeniu tuniki robi się elegancka kreacja na wieczór.

Kolekcja Wiosna/Lato 2012, dostępna będzie w sieci wybranych salonów ESOTIQ oraz salonach EVA MINGE w Polsce i na świecie.

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku