Tańczący fryzjer. Kobiety za nim szaleją [WIDEO]

st
02.10.2011 08:06
.

. (smu.net.pl)

Robert Kaszubski z Gdyni tańczy i strzyże równocześnie. Zobacz jak mu to wychodzi.

 

Robert Kaszubski "Roberto" jest jednym z najbardziej znanych fryzjerów- stylistów zarówno w Trójmieście jak i w Polsce. Ale Robert nie jest zwykłym fryzjerem. Na swoim koncie oprócz sukcesów fryzjerskich ma również osiągnięcia taneczne. W 1996 r. był mistrzem Europy w stylu electro boogie, wiele razy zdobył również mistrzostwo Polski.

Robert wychowywał się we Włocławku. Już w szóstej klasie wiedział, że zostanie fryzjerem. Ukończył Zawodową Szkołę Fryzjerską i przeniósł się do Trójmiasta. Początkowo pracował w wielu salonach. Wyjeżdżał również na szkolenia do Włoch, Niemiec i Stanów. Zagranicą zatrzymywał się czasami na dłużej, żeby popracować. W Trójmieście propagował fryzjerstwo oraz taniec. Prowadził zajęcia w sopockim klubie „Non Stop”, dzielił się z  młodzieżą kulturą Hip Hop'u.

Swój własny salon ma od 7 lat, jednak mówi, że wolałby pracować dla kogoś, bo dla niego najważniejsza jest kreatywność, a nie zajmowanie się „biznesem”. Jego salon odwiedza wiele aktorek oraz znanych osobowości.  Według Roberta każda klientka wymaga indywidualnego podejścia. Każda z nich oczekuje czegoś innego, każda ma inne włosy oraz styl życia. Robert stawia na naturalność i szczerą relację, choć zdaje sobie sprawę, że każdemu nie dogodzi. Na stałe współpracuje z Jackiem Szylińskim- tworzą zgrany i wybuchowy duet.

Zapytaliśmy Roberta o trendy fryzjerskie na nadchodzący sezon i...

- Jesienią promowane będą naturalne, zdrowe włosy. Modne będą krótkie fryzury. Kontrasty i refleksy zostaną pewnie jeszcze na jakiś czas.

...o plany na przyszłość.

- Mam w planach duże zmiany w salonie. Będzie to coś nowego i kreatywnego. Pewnego rodzaju fuzja. Szukam nowego miejsca.

 

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z salonu „ROBERTO” (Gdynia, 1 Armii Wojska Polskiego 26)

 

Komentarze (4)
Zaloguj się
 • cezar85

  Oceniono 4 razy 2

  "- Jesienią promowane będą naturalne, zdrowe włosy" - miła odskocznia od sztucznych i chorych włosów

 • Gość: Piotr P.

  Oceniono 1 raz 1

  Nic się Robert nie zmieniłeś. Ostatnio Cię widziałem jeszcze w Gdyni w tym salonie w narożnym budynku u dziadka.
  Wpadnę do Ciebie niedługo,
  Pozdrawiam serdecznie,
  Piotr P.

 • gupek70

  0

  Pasjonata i dziwak ale swoj chlop , pozdro z CHROMU ;]

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX