Jacyków na otwarciu TK Maxx w Gdańsku

st
20.09.2011 16:09

Fot. Dawid Chalimoniuk / AG

Stylista pomoże wam w zakupach.

22 września w Parku Handlowym Matarnia odbędzie się wielkie otwarcie TK Maxx.

Od rana Tomasz Jacyków będzie udzielał porad stylistycznych, doradzał i sugerował, w co powinniśmy zaopatrzyć się na nadchodzącą jesień.

Dla klientów, którzy odwiedzą tego dnia sklep, przewidzianych jest mnóstwo niespodzianek. W sklepie ukryte będą nagrody. Aby je wygrać, trzeba będzie znaleźć specjalne wieszaki: 1- czerwony, 3- złote, 25- srebrnych. Za znalezione wieszaki klient otrzyma kartę upominkową. Za czerwony wieszak znalazca otrzyma 500 zł, za złoty- 200zł, a za srebrny- 50 zł.

Karty upominkowe na zakupy w TK Maxx będzie można również zdobyć robiąc sobie zdjęcie przy "Wall of Fame". Takie zdjęcie trzeba będzie następnie wgrać do aplikacji na stronie fun page TK Maxx na Facebooku, gdzie fejsbukowicze przez miesiąc będą mogli zagłosować na ich ulubione stylizacje. Karty otrzymają autorzy dziesięciu najwyżej ocenianych stylizacji.

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Komentarze (5)
Zaloguj się
 • Gość: pudelek

  0

  a jaka torebke mial jacykow?

 • codzien

  0

  Jaki z niego stylista... Wygląda jak obszczymurek i obszarpaniec, który włożył na siebie to, co leżało akurat na podłodze.

 • sherlock222

  0

  moze zaserwuje osobiscie ten poczęstunek? :)

 • pijanymiskoala

  0

  apropos budynia to doszły mnie słuchy, że dla pierwszych dwustu osób będzie gorący poczęstunek w postaci miski ciepłego budyniu.

 • sherlock222

  0

  o kurde super,jak zwykle we wsia trójmiasto biede bieda bieda,moze przynajmniej budyń wpadnie z oleszką koleszką

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX