Piotr Lisiecki w ostatniej chwili odwołał swój występ

zm
26.05.2011 10:46
Finalista ?Mam talent? miał wystąpić trzeciego dnia festiwalu Trendy, jednak wycofał się z konkursu.

W oświadczeniu, wytwórnia EMI Music, która zgłosiła artystę do konkursu, za przyczynę odwołania podaje względy osobiste artysty.

Może przyczyną wycofania się z konkursu Polsatu jest fakt, że jest to konkurs konkurencyjnej stacji względem Tvn, a Piotr jest ”dzieckiem” właśnie Tvn-u. Jest finalistą ostatniej edycji ”Mam talent”. Mimo, że nie udało mu się wygrać, niedawno wydał swoją debiutancką płytę ”Rules Changed”. Album został dość przychylnie przyjętą przez krytyków. Dodatkowo młody artysta nominowany jest do nagrody Wow! Music Award, która zostanie przyznana podczas festiwalu Tvn Orange Warsaw Festival 2011. Sami organizatorzy też temu zaprzeczają:

- Nie mamy z tym nic wspólnego. Sami dowiedzieliśmy się o wycofaniu Piotra z tego konkursu z mediów - mówi Marta Hopfer odpowiedzialna za public relations imprezy.

Festiwal Polsatu w tym roku zaplanowany jest na 3 - 5 czerwca w hali Ergo Areny. Trzeciego dnia festiwalu odbędzie się konkurs Trendy, przeznaczony dla nowych wykonawców. Na miejsce Piotra Lisieckiego decyzją jurora, został wybrany zespół The Boogie Town.
Pod pojęciem względy osobiste kryje się wiele rzeczy.

Ciekawe co jest rzeczywistą przyczyną wycofania się wokalisty z konkursu festiwalu.

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku