"Mam Talent" bije na głowę pozostałe programy weekendowe. Najgorzej wypada "Bitwa na głosy"

zp
26.10.2012 11:13
Jury

Jury "Mam Talent" w składzie Agnieszka Chylińska, Robert Kozyra i Małgorzata Foremniak (Fot. Mat. prasowe)

"Mam Talent" doczekał się już 5. edycji, a jego popularność nadal rośnie. Jest to najbardziej popularny program rozrywkowy nadawany w weekend. Jak donosi portal Wirtualne Media, "Mam Talent" ogląda co dziesiąty Polak.

Dzieje się tak za sprawą barwnej formuły programu i ciekawego składu jury, którego przewodniczącą jest Agnieszka Chylińska. Pochodząca z Gdańska wokalistka znana jest z ciętego języka. W jednym z odcinków padły nawet słowa "Mam wszystko w d*pie".

Mam Talent! Sezon 5 odcinek 1 20.10.2012 fot.: Cezary Piwowarski/TVNFot. Mat. prasowe

Towarzyszą jej były szef Radia Zet Robert Kozyra oraz aktorka Małgorzata Foremniak. Każde z jurorów ma własną opinię na temat zmagań uczestników i broni jej jak niepodległości.

Jury Fot. Mat. prasowe

Tym, co odróżnia "Mam Talent" od oferty pozostałych stacji, jest różnorodna tematyka. Do programu zgłaszają się nie tylko osoby związane z muzyką.

Pozostałe stacje są daleko w tyle. Tylko dzięki "Mam Talent" i "MasterChef", TVN ściąga przed telewizory ponad 7 milionów widzów. Drugi w kolejności Polsat ze swoim "Must Be the Music" i "Got To Dance" nie dobija do 6 milionów widzów. Najgorzej w tym zestawieniu wypada Telewizja Publiczna. "Bitwę na głosy" oglądają średnio 2 miliony widzów.

A Wy jaki program najchętniej oglądacie? Zachęcamy do zagłosowania.

 

ZOBACZ:

Chylińskiej wszystko się podoba, a Gortat drwi z Kozyry "Zwolnienie pewnie na wf przynosił"

Męski taniec na rurze powalił Agnieszkę Chylińską. "Jesteś wojownikiem"

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

PYTANIE Który program najchętniej oglądasz w weekend?

 Mam Talent
 Must Be The Music - Tylko Muzyka
 Bitwę na głosy
 MasterChef
 Got To Dance - Tylko Taniec
 Żaden mi nie odpowiada
Komentarze (2)
Zaloguj się
  • Gość: anty tv

    Oceniono 6 razy -2

    prosta recepta-nie ogladasz tuska złodzieja ,polityków to masz problem z głowy,zyjesz sobie spokojnie a oni niech żrą tę kase panstwową az sie uduszą,jak nieogladzasz tego w tv to tak jakby tego niebyło,najlepiej jeszcze podatków niepłacic

  • Gość: anty tv

    Oceniono 4 razy -2

    buhaha mam telewizor ale juz za tydzien przelaczaja dziady na odbiór cyfrowy i ze niby mam dekoder kupic buhahahahaha a takiego wała,zobaczymy etraz ile osób takich jak ja wogóle zrezygnuje z ogladania tego ogłupiajacego pudła

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX