Kamil Durczok LANSUJE NAS w "Faktach". Tylko czy Jacek Kurski jest szczęśliwy...

pp
24.08.2012
Kamil Durczok opowiada o Jacku Kurskim i jego leśniczówce

Kamil Durczok opowiada o Jacku Kurskim i jego leśniczówce (Screen "Fakty" TVN)

Wreszcie się doczekaliśmy! Kamil Durczok zrobił nam w czwartek lans w "Faktach" - najpopularniejszym programie informacyjnym w Polsce.

Reporter Maciej Mazur przygotował "ogórkowy" materiał o tym jak politycy w wakacje próbują zaistnieć w mediach. Większość umawia się po cichu z fotoreporterami i pozwala sobie robić zdjęcia na tle szczęśliwej, uśmiechniętej rodziny. Wyborcy kochają takich fotogenicznych, rodzinnych polityków.

Wśród obnażonych przez Macieja Mazura parlamentarzystów znalazł się także Jacek Kurski i nasz tekst w którym napisaliśmy, że pan poseł spędza urlop w swojej leśnej rezydencji pod Malborkiem.

Nasz tekst o Jacku Kurskim i jego leśniczówce znalazł się w materiale programu TVN

Nasz tekst ilustrowaliśmy zdjęciami Jacka Kurskiego na których widać posła przechadzającego się z zadowoloną miną po swojej posiadłości. W tle jest jego 120 metrowa leśniczówka z muru pruskiego, malowniczy brzeg jeziora i wspaniale okoliczne lasy.

Żeby już trzymać się faktów warto dodać, że zdjęcia zostały zrobione przed ogłoszeniem przez sąd wyroku, który dopuszcza krytykowanie polityka za zakup tejże leśniczówki. Została ona nabyta od Lasów Państwowych za zawrotną sumę 20 tysięcy złotych.

Oczywiście, my pana posła za to nie krytykujemy. Przecież w polskich lasach jest pełno takich fajnych leśniczówek. Wystarczy, tak jak pan poseł trochę pojeździć, popytać wójtów i nadleśniczych. Na pewno każdemu pomogą znaleźć jakiś zapomniany, podupadły leśny zabytek nad samym brzegiem jakiegoś przyjemnego jeziora. I na pewno cena też nie będzie wygórowana.

Jak to mówi pan poseł - ta leśniczówka jest "czysta jak łza".

Prawda?

ZOBACZ:

Jacek Kurski odpoczywa w swojej leśnej rezydencji. Pamiętacie za ie ją kupił?

Posłowi dzieje się krzywda. Przegrał proces o sławną leśniczówkę

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (3)

 • dziadyga2013

  Oceniono 2 razy 0

  gratuluje medialności i poczytności oraz cytowalnosci portalu
  aczkolwiek durczok to marna tvnowska postac

 • Gość: asija

  Oceniono 2 razy 0

  to raczej nie durczok tylko reporter o was wspomnial i to z takim przekąsem, ewidentnie mającym ośmieszyć kurskiego, że raczej nie ma sie czym chwalić ;)

 • spam_box

  Oceniono 1 raz -1

  Wyjsćnijcie mi jak czterolatkowi, dlaczego ta kuwria menda kureski nie leciała razem ze swoim pierdołowatym prezydenaciną i teraz za opriedalanie się kasuje tyle euro?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX