Marcin Spenner w finale X-Factor! Czy utalentowany gdynianin wygra?

mg
28.05.2012 07:42
Marcin Spenner

Marcin Spenner (fot. Grzegorz Press / tvn.pl)

Za nami bardzo emocjonujący odcinek muzycznego show X-Factor. Do walki o miejsce w finale walczyli : The Chance, Ewelina Lisowska, Dawid Podsiadło i Marcin Spenner. Każdy z uczestników wykonał dwa utwory, w tym drugi z repertuaru słynnej Brytyjki Adele.

Gdynianin jako pierwszą wykonał piosenkę zespołu Foreigner „I want to know what love is”. Niestety nie zachwycił. Sam również nie był zadowolony ze swojego występu.

- Marcin, wiesz że Cię lubię, że podoba mi się Twój głos, ale przejdę do konkretów. Ja dzisiaj nie czułam, że Ty chcesz się dowiedzieć, czym jest miłość. Dla mnie to było odśpiewane - powiedziała Tatiana Okupnik.
- Ty błądziłeś emocjonalnie, wokalnie gdzieś tam na początku, ale ten chór to już była gruba bita śmietana  -  dodał Czesław Mozil.

Przy drugim występie Marcina możliwości były dwie - albo się załamał i zaśpiewa jeszcze gorzej, albo weźmie się w garść i pokaże na co go stać. Na szczęście wybrał tę druga opcję i rewelacyjnie wykonał piosenkę  Adele „Rolling in the deep”.

- Poszło bardzo fajnie. Cieszę się, że się troszeczkę rozluźniłeś - oceniła Tatiana Okupnik.
- Jesteś z powrotem. Mnie to fascynuje, ze Ty możesz wyjść i mieć taki słabszy występ, może bardzo słaby, a nagle pokazać wszystko to, co potrafisz. Dzięki - powiedział Czesław Mozil.

Marcin Spenner dostał się do finałowego odcinka razem z Dawidem Podsiadło i zespołem The Chance. Z rozgrywki odpadła Ewelina Lisowska.

Za tydzień wielki finał. Specjalnymi gośćmi odcinka będą Katie Melua, Amy MacDonald i Brainstorm. Będziecie trzymać kciuki za Marcina?

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku