Marcin Spenner w półfinale X-Factor. "Jesteś brzydki, nie potrafisz śpiewać"

mg
21.05.2012 11:06
Marcin Spenner dostał się do półfinału X-Factor

Marcin Spenner dostał się do półfinału X-Factor (fot. Grzegorz Press / tvn.pl)

W ostatnim odcinku programu X-Factor uczestnicy walczyli o miejsce w półfinale, który odbędzie się za tydzień. Każdy z nich wykonał po dwa utwory, jeden zagraniczny, drugi z repertuaru polskiego.

Marcin Spenner w zeszłym tygodniu obiecał Tatianie Okupnik, że w tę sobotę pokaże swoje inne wcielenie. Obietnicy dotrzymał. W czarnym garniturze i ciemnych okularach ruszając przy tym rytmicznie biodrem wykonał energetyczną piosenkę "Everybody Needs Somebody" z filmu "Blues Brothers".

- Jesteś cholernym przystojniakiem. Te ruchy, co Kuba Cie nauczył były dziwne. Ty musisz tańczyć jak młody chłopak. Ale obojętnie co, to było świetne - powiedział Czesław Mozil.
- Prrrr, szalony! Jak Ty się rozkręcasz - stwierdziła Tatiana Okupnik.

Pierwszy raz mogliśmy również usłyszeć Marcina w repertuarze polskim. Do tej pory na castingach i w kolejnych etapach zawsze śpiewał po angielsku. Sam dokonał wyboru utworu. Była to piosenka zespołu Dżem "Do kołyski", którą Marcin zadedykował swojemu tacie. Poradził sobie rewelacyjnie.

- Ty masz tę magię. Są momenty, że czarujesz ekstremalnie. Dziękuję Ci za to - ocenił Czesław Mozil.
- Ten program zaczyna być nudny jak flaki z olejem. Dlatego powiem Ci, że jesteś brzydki, nie potrafisz śpiewać, beznadziejnie się ruszasz, nie działasz na dziewczyny, seplenisz, nienawidzę Cię. Jestem na nie - śmiała się zachwycona Tatiana Okupnik.

Z programem pożegnał się zespół Soul City. Za tydzień odcinek półfinałowy. Kto dostanie się do finału?

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku