Marcin Spenner coraz bliżej finału X-Factor. Ma "whole package" czy jest "mistrzem coverów"?

mg
14.05.2012 11:03
Marcin Spenner

Marcin Spenner (fot. Grzegorz Press / tvn.pl)

Marcin Spenner jest już ostatnim podopiecznym Kuby Wojewódzkiego, który dalej walczy o finał.

W ostatnim odcinku na żywo uczestnicy wykonywali największe filmowe przeboje. Gdynianin zmierzył się z piosenką z filmu "Dirty Dancing" napisaną i wykonywaną w przez nieżyjącego już Patricka Swayze "She's like a wind".

Marcin jak zwykle poradził sobie znakomicie.

- Ja ma do Ciebie prośbę. Wszyscy wiemy, że jesteś skromnym chłopakiem. Od następnej soboty ja chcę, żeby stał chłopak, który wie, że jest mega utalentowany. Marcin, Ty masz cały pakiet. Oczywiście, ze można się przyczepić do niuansików w głosie, ale tu są emocje, piękna barwa. Jesteś fajny - powiedziała Tatiana Okupnik.
- Każdy Twój występ jest perfekcyjny, ale tak perfekcyjny, że siedzę sobie i piszę i wychodzi mi "mistrz coverów". To jest dobre, ale czegoś zaczyna brakować - stwierdził Czesław Mozil.

Widzom występ Marcina się podobał. Bez problemu przeszedł do kolejnego odcinka na żywo. Z programu odpadła Joanna Kwaśnik, podopieczna Kuby Wojewódzkiego.

A jak Wam się podobał występ Marcina? Czy gdynianin jest tylko "mistrzem coverów" czy faktycznie ma "whole package", który powinien wykorzystać?

ZOBACZ:

Uczestnicy I edycji X-Factor radzą : "Nie przejmujcie się komentarzami jurorów"

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku