Ale chłopacy! Oni dostali się do finału "Tylko Taniec" i mają szansę wygrać ten program

am
06.05.2012 14:40
Catch The Flava w finale programu

Catch The Flava w finale programu "Got To Dance. TylkoTaniec". (facebook.com)

Chłopacy z grupy Catch The Flava dostali się do finału programu "Got To Dance. Tylko Taniec". Mefo, Chu Chu, Tomasz Kleju Kuliś, Bartek Greku Żmuda, Jarosław Yarko Kulewicz, Temps Tempsick i Bartosz Cetowy Turzynski w piątkowy wieczór zrobili konkretne show pt. "Space Jam".

Co o ich występie powiedzieli członkowie jury?

- Nie można było sobie wyobrazić lepszego rozpoczęcia. Pełen luz, jesteście perfekcyjni. Jestem pod mega, mega, mega wrażeniem!- powiedział Filip Czeszyk, który pojawił się w zastępstwie Malitowskiego. Filip jest jego nauczycielem i przyjacielem.
- Dużo bardziej mi się to podobało, niż to, co pokazaliście za pierwszym razem. Zaje****y pomysł- dodał Alan.
- Ja już wyraziłam swoją opinię w poprzednim występie panów, podobno w sposób niecenzuralny. Dobry gust, to jest pełny zachwyt- powiedziała Krystyna Mazurówna.
- Nie wiem, co mogłabym dodać. Odegraliście kosmiczny mecz, obie drużyny są zwycięskie. That's the way I like it!- dodała zachwycona Joanna.

Grupa Catch The Flava była faworytem wszystkich jurorów.

Ci utalentowani tancerze, którzy na co dzień promują kulturę hip hopu, namawiali swoich fanów za pomocą facebooka i youtube do głosowania na nich. Przygotowali nawet śmieszny filmik, żeby przekonać wszystkich, że faktycznie warto oddać na nich głos. Nie da się ukryć, że chłopacy odrobili solidnie pracę domową, występ był świetny i dostali najwięcej głosów.

Teraz przed nimi finał i w związku z tym, jeszcze bardziej liczą na wasze głosy, które można oddawać za pomocą aplikacji na oficjalnym profilu "Got To Dance. Tylko Taniec”" na facebooku.

- (...) chciałem z tego miejsca podziękować wszystkim znajomym, kolegom, koleżankom za wsparcie i smsy. To były trudne dwa tygodnie, ale dopięliśmy swego. Wszystko wyszło nam na prawdę idealnie, a teraz nie zostaje nam nic innego jak powtórzyć tą energię w finałowym odcinku. Wstrzymajcie się z gratulacjami i zaczekajcie do finału (11 maja), bo to tam pokażemy na co nas na prawdę stać- napisał na facebooku jeden z chłopaków.

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (2)

  • zamorzem

    Oceniono 1 raz 1

    Chłopcy naprawdę wymiatali na scenie, mieli TURBOdoładowanie!! Zaskoczyło mnie jednak, że nie pojawił się Malitowski wśród jury. Ten program ma jakieś dziwne zakręty, najpierw Alan teraz Michał. Wiem, że wróci w następnym odcinku, więc ... duże UFFFF :))

  • qubaquba

    0

    Catch The Flava wysadzili scene, sa mega! mimo, że tańcze hip hop to szacun dla Malita, chlopak w swojej klasie wymiata, ma inne spojrzenie i git! Alan zdrówka!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX