Uczestnicy I edycji X-Factor radzą : "Nie przejmujcie się komentarzami jurorów"

mg
20.04.2012 17:10
William Malcolm i Małgorzata Stankiewicz radzą uczestnikom II edycji X-Factor

William Malcolm i Małgorzata Stankiewicz radzą uczestnikom II edycji X-Factor (fot. Grzegorz Press / tvn.pl)

Przed nami pierwszy odcinek na żywo programu X-Factor. Wystąpią w nim dwaj uczestnicy z Trójmiasta - Marcin Spenner z Gdyni i Kuba Werel z Gdańska wraz z zespołem De Facto. Emocje sięgną zenitu. Występy chłopaków zobaczy kilka milionów widzów przed telewizorami.

Zapytaliśmy uczestników I edycji X-Factor jakie mają rady dla trójmiejskich wokalistów przed występami na żywo.

- Nie można bać się komentarzy. Każdy komentarz jest dobry, jeśli faktycznie jest merytoryczny i coś wnosi. Radzę także, tak jak i mnie to poradzono, aby nie czytać for internetowych. Wtedy jest się silniejszym, można stawić czoło swoim słabościom i spełnić swoje marzenia - mówi pani Małgorzata Stankiewicz.

William Malcolm nie zapomina również o dobrej zabawie.

- Przede wszystkim trzeba się dobrze bawić. Prawda jest taka, że muzyka to jest radosna rzecz. Nawet, gdy śpiewamy o czymś smutnym, to muzyka to jest radość, żywioł , który sprawia, że ludzie są szczęśliwi. Występować podczas odcinka live, to niesamowite uczucie. Trzeba korzystać z tego, cieszyć się i nie przejmować komentarzami. Jeśli ktoś ma okazję wystąpić przed taką publicznością, przed całą Polską, to trzeba ją wykorzystać i dobrze się bawić. To jest niesamowite uczucie i doświadczenie, nie mówiąc już o reklamie. Życzę chłopakom powodzenia - powiedział William Malcom.

My również tego życzymy.

ZOBACZ: Małgosia i William oceniają koncert Czesława Mozila w Sopocie

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku