Trójmiasto w natarciu. Młodzi, zdolni Kuba i Ralph w kolejnym etapie X-Factor

mg
27.03.2012 10:05
.

. (screen z tvn.pl)

W kolejnym odcinku castingowych zmagań drugiej edycji X-Factor nie zabrakło trójmiejskich uczestników.

Wszystkim fanom "You Can Dance" dobrze znany Kuba Werel tym razem zaprezentował swój talent muzyczny. Tancerz zaśpiewał „Puple Rain” Prince'a.

- Jestem wkurzona na Ciebie. Po pierwsze dlatego, że dostałeś się do You Can Dance do finałowej 16-stki. To już jest duże osiągnięcie. Po drugie, wychodzisz tutaj, śpiewasz i się okazuje, że musimy Cię wziąć do X-Factora - powiedziała Tatiana Okupnik.

Również Czesław był pod dużym wrażeniem umiejętności wokalnych gdańszczanina. Tylko Kuba Wojewódzki jako fan Prince'a pozostał niewzruszony.

Poniżej występ Kuby i krótka notka z oficjalnej strony programu.

„To tancerz, choreograf i pasjonat muzyki, który brał udział w 4. edycji programu „You Can Dance”. Kuba ma 21 lat. Lubi muzykę rozrywkową i klubową, a ostatnio zaintrygował go brazylijski Funk.”

Śpiewanie to faktycznie musi być wielka pasja tancerza. Swoje wykony wraz z autorskimi teledyskami udostępnia na youtube. Ma talent?

Kolejnym trójmiejskim uczestnikiem, któremu udało się przejść do kolejnego etapu był Ralph Kamiński. Ralph co prawda pochodzi z Jasła, ale obecnie mieszka w Gdańsku, gdzie studiuje w Akademii Muzycznej.

Po wyjątkowym wykonaniu piosenki z repertuaru Norah Jones „Don't know why” jury nie kryło zachwytu.

- Czy to była dziś Twoja szczytowa forma. Czy jakbyś to zaśpiewał jeszcze raz, to zaśpiewałby tak samo czy lepiej? - zapytał Kuba Wojewódzki.
- Lepiej, chyba lepiej - odpowiedział Ralph.
- Nie musiałbyś. Dla mnie było super - przyznał Kuba.

Na oficjalnej stronie programu możemy przeczytać:

"Dwudziestojednoletni student Akademii Muzycznej. Pochodzi z Jasła, obecnie mieszka w Gdańsku. Śpiewa dzięki mamie, która odkryła jego talent już w przedszkolu. Dziś stara się komponować muzykę. Publiczność XF przyjęła go owacyjnie."

A to próbka talentu Ralpha.

ZOBACZ: Trójmiejscy wokaliści podbili serca jurorów X-Factor

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku