"Mała Syrenka" studiowała w Gdyni. Przyszła na casting do X-Factor i przeszła dalej!

mg
20.03.2012 09:25
.

. (fot. filmweb.pl / xfactor.tvn.pl)

W ostatnim odcinku X - Factor mieliśmy nie lada niespodziankę. Na castingu pojawiła się 41-letnia Beata Jankowska - Tzimas, aktorka teatralna i dubbingowa, która postanowiła spróbować swoich sił w muzycznym show i spełnić swoje marzenia o śpiewaniu.

- Zatoczyłam koło. Wróciłam do marzeń małej dziewczynki z Gołdapi. Dlatego tutaj jestem - tak tłumaczyła swoją decyzję o przyjściu na casting.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że pani Beata w 1989 roku dubbingowała postać Ariel z bajki Disney'a "Mała Syrenka". Miała wtedy 19 lat.

- Rany, to Ty jesteś Mała Syrenka ! - zachwycał się Kuba Wojewódzki, gdy uczestniczka zaśpiewała fragment piosenki z tej bajki.

Na castingu zaśpiewała "Yesterday" Johna Lennona. Jej wykonanie wzruszyło jurorów.

- Beata, śpiewałaś utwór o tym, co było wczoraj. Fajne i magiczne jest w tym programie to, że wczoraj Twoje życie było inne, a jutro będzie zupełnie inne. Zapraszamy do finału - powiedział Kuba Wojewódzki.

Beata Jankowska - Tzimas pochodzi z Gołdapi. Jest absolwentką Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Współpracuje z teatrem Syrena w Warszawie. Pracuje również jako aktorka dubbingowa. Swojego głosu udzielała m.in.: Daphne Blake ze "Scooby Doo" oraz syrence Ariel z "Małej Syrenki".ZOBACZ: Trójmiejscy wokaliści pobili serca jurorów X-Factor

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku