Jak wypadli w You Can Dance tancerze z Trójmiasta? Jurorzy byli zachwyceni!

am
16.03.2012 10:51
.

. (youcandance.tvn.pl)

Kolejny odcinek 7. edycji "You Can Dance" nagrywany był w Gdańsku. Na castingu stawili się tancerze z całej Polski. Poziom był bardzo wysoki. Wśród utalentowanych tancerzy, którzy otrzymali bilet do Santa Cruz znaleźli się Kamil Kaim i Angelika Paradowska.

Angelika Paradowska z Gdyni pojawiła się na scenie jako pierwsza. I jako pierwsza otrzymała bilet. Jurorzy byli zgodni, że jej taniec był idealny.

Angelika jest wielokrotną Mistrzynią Polski i reprezentantką Polski na Mistrzostwach Europy oraz Świata w gimnastyce artystycznej. Widzowie You Can Dance mogą ją kojarzyć, gdyż występowała jako gość specjalny  w półfinałowym odcinku m.in. razem z Wiolą Fiuk (wygrała You Can Dance), w którym zaprezentowała fragment spektaklu "Dzieci Innego Boga". Jest również związana z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku.Najwięcej emocji wywołał jednak 20-latek z Gdańska, Kamil Kaim. Agustin Egurrola stwierdził, że taniec Kamila jest bardzo męski, i że świetnie prezentuje się na scenie. Kinga dodała, że wszyscy przed telewizorami powiedzieli zapewne, że dobry jest ten Kamil. Ich zachwytów nie podzielał jedynie Michał Piróg, który uznał, że taniec Kamila to wielka ściema. Ostateczną decyzję podjęła Kinga Rusin i Kamil dostał bilet na Teneryfę.

Czy dostaną się do finałowej 16., która będzie występować w odcinkach "na żywo"? Zobaczymy, ale mają duże szanse.

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku