Magda Roman podbije zagranicę...gdy schudnie

gr
04.01.2012 11:59
Modelka z  programu

Modelka z programu "Top Model", Magda Roman, wzięła właśnie udział w rewelacyjnej sesji dla magazynu Vestal. Dziewczyna z Lęborka stała się sławna, gdy nie chciała uczestniczyć w rozbieranej sesji w trakcie programu. Producenci wyrzucili ja za to z TOP MODEL. Wydawało się, że to... (Telva Magazine)

Największa wygrana Top Model zdradza ile waży i jak widzi swoją dalszą karierę.

Pochodząca z Lęborka 21-latka odpadła z programu „Top Model” , ponieważ odmówiła wzięcia udziału w rozbieranej sesji zdjęciowej. Nie przeszkodziło jej to jednak w zrobieniu póki co największej kariery spośród wszystkich uczestniczek. Magda Roman wzięła udział już w kilku sesjach, również dla zagranicznych magazynów. Znalazła się również wśród najlepszych modelek na świecie na portalu Models.com. Kariera stoi więc przed Magdą otworem.

- Zamierzam podbić zagranicę tylko muszę najpierw schudnąć, żeby wyjechać. Ważę 59 kilogramów. Waga ma tak naprawdę małe znaczenie, ponieważ bardziej liczy się obwód - zdradza Roman w rozmowie z portalem Plejada.pl

Również samo odpadnięcie z programu przyniosło modelce popularność.

- Stałam się rozpoznawalna na ulicy. Przeważnie spotykam się z życzliwymi osobami . Jest bardzo miło, gdy ludzie mówią mi, że podobałam się im w programie, że trzymali za mnie kciuki. Jest to bardzo fajne i to motywuje - powiedziała w rozmowie z portalem Plejada.pl Magda Roman.

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Komentarze (1)
Zaloguj się
  • slightlydelicious.pl

    Oceniono 1 raz 1

    Dziewczyna absolutnie nie wygląda na tyle kilogramów.
    W dodatku ma naturalną, młodą urodę i jest po prostu bardzo ładna. Plus za to, że się szanuje. Dzisiaj dla kariery dziewczyny zrobią prawie wszystko i rzadko która myśli, że będzie później żałowała...
    www.slightlydelicious.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX