Nergal: "Jezu, jak się cieszę"

mg
28.11.2011 12:05
.

. (KAPIF)

Książę Ciemności pochwalił się swoją wiedzą na temat religii i jej brakiem na temat futbolu. Przy tym pogardził Naomi Campbell w samej bieliźnie.

W ostatnim odcinku The Voice Of Poland Adam Darski bardzo chętnie komentował występy uczestników. Starał się być przy tym dowcipny i pomysłowy. Tym razem oszczędził wszystkim opisów swojej budowy anatomicznej. Pogardził za to roznegliżowaną modelką na rzecz blondynki ze swojej drużyny.

- Wychodzi Naomi Campell w samej bieliźnie albo Ty śpiewasz raz jeszcze? Wybieram to drugie - przyznał Nergal po występie swojej uczestniczki Eweliny Kordy.

Książę Ciemności pochwalił się również swoją wiedzą na temat polskich kolęd.

- Uderzyłaś w irytująco biblijny styl, ale mam propozycję. To było wspaniałe wykonanie, ale proszę, jeśli Karolina przejdzie do kolejnego odcinka, nie chciałbym usłyszeć „Lulajże Jezuniu”, ok? Ewentualnie „Wśród mrocznej ciszy” - powiedział lider Behemotha.

Nergal chciał zabłysnąć również na innym polu, ale mu się nie udało. Koreę Południową pomylił z jej stolicą - Seulem.

- Byłeś małym chłopcem i czekałeś na mecz Polska - Seul w 2002 roku. Wtedy wyszła Edyta Górniak i oficjalnie zmasakrowała hymn Polski. Miałeś marzenie, żeby zostać piłkarzem, ale wtedy zdecydowałeś, że zostaniesz piosenkarzem. Nauczyłeś się świetnie śpiewać, dostałeś się do The Voice Of Poland, dobrnąłeś prawie do finału. Wybrałeś piosenkę Edyty Górniak i zaśpiewałeś gorzej niż ona. Kompletnie mi się to nie podobało.

Podczas dogrywki swojej drużyny Nergal bardzo ubolewał, że Damian Ukeje nie mógł zaśpiewać piosenki "Jezu, jak się cieszę"Klausa Mitffocha. Postawiony przed wyborem jednej ze swoich podopiecznych powiedział:

- Jezu, jak się cieszę, przechodzi Monika Urlik.

To dość dziwne zawołanie jak na lidera deathmetalowego zespołu i czołowego satanistę RP.

W każdym odcinku dowiadujemy się o Nergalu czegoś nowego. W komentarzach Książę Ciemności sprytnie przemyca trochę siebie i swoich poglądów. I chyba to najbardziej nie podoba się prezesowi TVP.

- Całe to zamieszanie to promocja dla mnie i moich poglądów. (...) Dziękuję ślicznie i proszę o jeszcze! - przyznał Adam Darski w wywiadzie udzielonym  Newsweekowi.

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Komentarze (3)
Zaloguj się
 • przemek8484

  Oceniono 1 raz 1

  Kolejny pomysł na program z Nergalem:) :

  www.piktografiki.com/2011/10/nergal-jednak-tv.html

 • angielski_kochanek

  0

  Jestem ciekaw, kiedy media w PL przestaną nazywać Nergala 'czołowym satanistą RP'... Przecież on NIE JEST satanistą, aczkolwiek w Grajdole KAŻDY kto nie jest KATOLIKIEM jest SATANISTĄ z urzędu ...

 • nutel.la

  0

  Żałosny artykuł.
  Jeszcze trochę i przestanę czytać 3miasto.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX