Czy Mira Art wygra Mam Talent?

st
25.11.2011 13:27
Uczestnicy

Uczestnicy "Mam Talent" (mamtalent.tvn.pl)

Ostatnia rozmowa z dziewczynami przed finałem.

Dotarliśmy do końca programu Mam Talent. Przed nami już tylko ostatni finałowy odcinek.

Od wakacji przedstawiamy wam osoby z Trójmiasta, które wzięły udział w programie Mam Talent. Z większymi lub mniejszymi sukcesami, wszystkie poradziły sobie świetnie. Na etapie castingów i półfinału Trójmiasto reprezentowali: DPS Kollektiv, Kinga Hornik, White Slide, Mira Art, Klaudia Zientara, Darek Hendel, Black Devils.

Do finału dostały się dziewczyny z grupy Mira Art. Czy mają szansę na wygraną? Na kilka dni przed sobotnim finałem udało nam się porozmawiać z ich trenerką Mirą Kister.

Jak się czujecie przed zbliżającym się finałem? Liczycie na wygraną?

- Cieszymy się, że dostałyśmy się do finału. To jest nasza wygrana. Zobaczymy, co wydarzy się w finale, jakie będą komentarze. Zależy nam jednak na tym, żeby jury doceniło naszą ciężką pracę. Ale i tak najważniejsza jest dla nas publiczność.

Co przygotowałyście na finał? Zamierzacie zaskoczyć czymś nowym?

- Na finał przygotowałyśmy zupełnie nową choreografię i nowy zamysł. Układ będzie bardziej dynamiczny, w trochę innym stylu, a do tego lekko tajemniczy. Wystąpią z nami dodatkowo dwie osoby, chłopak i dziewczyna. Tylko tyle mogę niestety zdradzić.

Ile czasu spędzacie na sali treningowej przed finałem?

- Trenujemy dużo, ale uważamy na siebie, bo niestety kontuzje są coraz częstsze, a nie chcemy, żeby coś stało się przed programem. Mała Ania miała problem z "Achillesem", a duża Ania z barkiem.

A co sądzisz o ostatnim półfinałowym odcinku i występach grup z Trójmiasta?

- Sztuka niestety nie jest wymierna. DPS Kollektiv bardzo mi się podobał. Była to już taka zajawka sztuki. Nie przeszli dalej, bo być może ludzie oczekują czegoś innego. Muzyka jest bardzo ważna przy takich występach, a nie wiem czy ludzie tak bardzo lubią skrzypce. Według mnie włożyli w to masę serca i pracy.

- Znam dziewczyny osobiście i bardzo podoba mi się to, co robią. Ale jestem podobnego zdania co jury. Uważam, że ich występ na castingu był bardziej kobiecy, energetyczny i żywiołowy.

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku