Treningi do Mam Talent - kontuzje i złamania

st
16.11.2011 13:55
.

. (mamtalent.tvn.pl)

Pechowy występ Black Devils w Mam Talent.

W przedostatnim półfinałowym odcinku programu "Mam Talent" wystąpiła trójmiejska grupa Black Devils. Chłopacy nie mieli ułatwionego zadania. Niestety...

Skład Black Devils to: Maciej Chmielaki, Ariel Fedoruk, Karol Siodłak, Artur Rączka. W takim składzie nie udało się im jednak wystąpić w półfinałowym odcinku. Kontuzje Maćka i Artura uniemożliwiły im występ i wszystko na dzień przed występem było zmieniane, łącznie z choreografią.

- Nie wystąpiliśmy razem z powodu kontuzji dwóch członków naszej grupy. Jeden już w wakacje złapał kontuzję barku na treningu, co od razu go wykluczyło. No a drugi złamał sobie palec dzień przed występem na żywo. Niby palec tylko, ale gips do łokcia. Czyli nie był w stanie wystąpić. No i oczywiście trzeba było zmienić cały układ i go przećwiczyć, zgrać z muzyką itp. Najlepsze jest to, ze mieliśmy na to jeden dzień. Jeśli chodzi o mnie to emocje jeszcze nie opadły. Nie mówiąc o zakwasach, które mam od kostek aż po szyje, ale jestem z siebie i z kolegi dumny, ze daliśmy radę to wszystko przygotować w tak krótkim czasie i wystąpić. Nieważne jakby miało to wyglądać, ale najważniejsze, że podjęliśmy się wyzwania i stawiliśmy czoło tej sytuacji- powiedział Ariel Fedoruk.

Agnieszka Chylińska również była pod wrażeniem ich występu.

-Jestem wam wdzięczna, że dożyliście do półfinału. Z pewnością ogromna sytuacja dla was, bo wybraliśmy czwórkę. Na szczęście byliście świetni!

Black Devils to grupa stworzona na potrzeby programu.

"Każdy z nich trenuje od około 5 lat, ale razem spotkali się ok. 2,5 roku temu. Chłopcy poznawali się sukcesywnie przez Internet, wspólnych znajomych i podczas przypadkowych treningów. Tricków uczą się z Internetu, a trenują na sali AWF lub w parkach. Ich pokazy łączą w sobie elementy sztuk walki, akrobatyki, capoeiry i parkur.  Maciek studiuje mechatronikę na Politechnice, Karol jest studentem AWF, Artur matematyki stosowanej, a Ariel pracuje jako magazynier. Razem chcą promować XMA w Polsce. Marzeniem Black Devils jest zarabianie swoimi pokazami lub praca w charakterze kaskaderów"- możemy przeczytać na oficjalnej stronie Mam Talent.

Na co dzień chłopacy są również związani z trójmiejską grupą HorneTrickZ.

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku