Jubiler wyleciał z Mam Talent. Skandal?

st
16.10.2011 12:45
.

. (facebook.com)

Darek Hendel nie znalazł się w finałowej 40 "Mam Talent".

Pochodzący z Gdańska 33-letni złotnik i jubiler rzucił na kolana jurorów "Mam Talent". Fenomenalnie zaśpiewał bardzo trudną piosenkę Stana Borysa "Uwięziona Jaskółka".

- To jest zawsze taki wzruszający moment dla mnie, gdy artysta rozkwita na scenie. Czemu ja o Tobie nie słyszałam do tej pory? Tylko prawdziwy i genialny wokalista jest w stanie udźwignąć ten utwór. Ty zrobiłeś to genialnie. Rozumiem, że chcesz zmienić swoje życie. Jeżeli znajdziesz swój repertuar, to będziemy dumni wszyscy z Ciebie. Gwarantuje Ci to - powiedziała zachwycona wykonaniem Agnieszka Chylińska.
- Przeszedłeś od początku do końca przez tak trudną piosenkę. Dostrzegłem w Tobie wielki talent i cieszę się, że przyszedłeś do tego programu - dodał Robert Kozyra.

Darek otrzymał 3 x TAK i wszyscy byli pewni, że dostanie się do finałowej 40. Niestety jurorzy nie dali mu szansy.

Podobny los spotkał Gienka Loskę. Uczestnik programu X Factor brał udział w 3 edycji Mam Talent. Również zachwycił jurorów, ale do 40-stki nie dostał się, co wzbudziło wiele spekulacji. Mówiło się, że Gienek nie chciał podpisać zobowiązującej umowy ze stacją TVN. Artysta jednak zdementował plotki.

Na swoim profilu na facebook'u Darek napisał:

- Zupełne zaskoczenie, że odpadłem. Nikt nie potrafi zrozumieć dlaczego. Nie martwcie się Kochani! Nie rezygnuję! THE SHOW MUST GO ON! :)

Widzowie są również zaskoczeni decyzją jury.


Zostań fanem Namonciaku na Facebooku