Kacper Kuszewski doprowadził Czarną Mambę do łez!

nd
26.09.2011 12:10
Kacper Kuszewski

Kacper Kuszewski (KAPIF)

Aktor udowadnia, że ma talent do tańca.

W tym tygodniu pary tańczyły dostojnego foxtrota i ogniste paso doble. Jurorzy byli o wiele bardziej zgodni niż w ostatnim odcinku. Panowała radosna atmosfera. Uczestnicy nie zawiedli i większość zatańczyła rewelacyjnie.

 

My czekaliśmy oczywiście na pochodzącego ze Słupska Kacpra Kuszewskiego. Nie rozczarował nas wczoraj - wykonał jeden z najlepszych tańców odcinka. Paso doble jego i Ani Głogowskiej zakończyło się gorącym pocałunkiem - i to na oczach Piotra Gąsowskiego, partnera życiowego Głogowskiej. Ale chyba nie miał nic przeciwko. Niepowtarzalne ruchy aktora "M jak miłość" doprowadziły Iwonę Pavlović do łez. Na szczęście były to łzy radości.

- Łza mi jeszcze leci. Pierwszy raz Czarnej Mambie zatkało głos. Nie mieści się to w moich kanonach. Byłeś genialny - zachwycała się jurorka.

Para otrzymała 39 punktów i podobnie jak w zeszłym tygodniu, uplasowała się na drugim miejscu. Niestety, mieli mniej głosów od widzów i w rezultacie znaleźli się tuż za podium. Z programu odpadł Stanisław Karpiel-Bułecka z partnerką Magdaleną Soszyńską-Michno.

kacper kuszewski

 

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku