Telewizja kocha pomorskich artystów

nd
12.09.2011 11:37

KAPIF / Facebook.com

W niedzielę w "Tańcu z gwiazdami" i "Must be the music - Tylko muzyka" Pomorzanie spisali się bardzo dobrze.

Na antenie TVN tym razem indywidualnie zatańczyły panie. Panowie wykonali grupowego swinga w choreografii Agustina Egurroli. Pochodzący ze Słupska Kacper Kuszewski, podobnie jak przed tygodniem, wywarł duże wrażenie na sędziach. Iwona Pavlović, Janusz Józefowicz i Piotr Galiński przyznali, że aktor i jego partnerka, Anna Głogowska, zdecydowanie wyróżniali się na tle innych par. Mniej szczęścia miała koleżanka Agnieszka Pomaskiej z Platformy. Jagna Marczułajtis-Walczak w parze z Krzysztofem Hulbojem otrzymała 19 punktów i zajęła ostatnie miejsce według ocen jury. Uratowały ją jednak głosy widzów i nawet nie znalazła się na zagrożonej pozycji.

W show Polsatu wystąpił trójmiejski muzyk grający na harmonijce ustnej - Krzysztof Przybyszewski. Wykonał utwór „Summertime” George'a Gershwina i zachwycił publiczność oraz jury „Must be the music”. Adam Sztaba stwierdził : „Za świadomość i za estetykę jest moje tak”, a Elżbieta Zapendowska powiedziała: „Fajne, że grasz na takim instrumencie. Jeszcze tego nie mieliśmy tutaj”.
Krzysztof pochodzi z Gdańska Wrzeszcza. Gra na harmonijce 9 lat i jest właścicielem czternastu instrumentów. Jego styl to blues, soul, funk i rock. Na stałe związany jest z grupą Missisipi Blues Band, z którą koncertuje w całej Polsce.

A tu macie próbkę jego umiejętności:

 

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku