Kto zastąpił Wojewódzkiego? Wcale nie Kozyra...

07.08.2011 13:54
DPS Kollektiv jest jednym z trzech trójmiejskich zespołów, który we wrześniu zobaczymy w programie TVN "Mam Talent". Tancerze zdradzili nam, jak wyglądały castingi, czy brakuje Kuby Wojewódzkiego oraz jak sobie radzi nowy juror- Robert Kozyra. Zatańczyli także dla nas na "Monciaku". 

DPS Kollektiv to Jolanda, Kari, Batman, Pablo oraz B-Boy Meks. Ich specjalność to street dance. Spotkaliśmy się z nimi w Euroredakcji na „Monciaku” w Sopocie.

Opowiedzieli nam, jak przebiegły castingi do „Mam Talent”. W tej edycji jest jeden nowy juror- Robert Kozyra, który zastąpił Kubę Wojewódzkiego. Z wielu źródeł słyszeliśmy, że Kozyra niezbyt dobrze sobie radzi.

- To nieprawda, jest bardzo dobry. Takie opinie wynikają pewnie stąd, że on ma inną rolę niż miał Wojewódzki. On nawet nie siedzi na jego miejscu. Tam urzęduje teraz Agnieszka Chylińska. Ona bardzo zmieniła się w stosunku do poprzednich edycji. Jest bardzo ostra, dowcipna, potrafi dołożyć. To ona gra teraz Wojewódzkiego. Zresztą chyba całkiem dobrze jej to wychodzi - powiedzieli nam tancerze.

Którego z jurorów bali się najbardziej?

- Kozyry. Bo nie wiedzieliśmy jeszcze, co o nim sądzić, jak się będzie zachowywał. Powiedział nam, że powinniśmy być polską reprezentacją na Brodway'u, wiec chyba mu się podobało. Małgorzata Foremniak też nas pochwaliła, bo powiedziała, że nasze przedstawienie było niczym spektakl.

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku