Skiba kończy 47 lat i postanawia się zmienić

zm
07.07.2011 21:03

Fot. Facebook.com

Jakie jest urodzinowe postanowienie gdańskiego artysty?

Krzysztof Skiba:

- Jedyne postanowienie jakie mam na chwilę obecną, nie do końca związane z urodzinami, to zrzucić "trochę” kilogramów. Jest za dużo Skiby w przyrodzie i trzeba to zmienić. Na razie udało mi się zrzucić 2 kilogramy. I już czuję się o wiele lepiej. Mam nadzieję, że uda mi się wytrzymać w tym postanowieniu aż osiągnę sukces.

Jakaś konkretna dieta?

- Nie, po prostu staram się jeść racjonalnie i ograniczać się. Na diecie człowiek musi przestrzegać wszystkich jej reguł, żeby się udała. A ja po prostu korzystam z każdej diety po trochu. Nie jem chleba, makaronów, ziemniaków. Staram się nie jeść tłustych rzeczy. No i nie jem wieczorem. Najciężej jest mi porzucić alkohol. Przyznam szczerze, bez bicia, że od tej reguły najczęściej robię odstępstwo.

Jaki był twój najlepszy okres w karierze?

- Ciągle przede mną (śmiech). Najmilej wspominam debiut. Ten wystrzał w medialną przestrzeń. W 1990 roku razem ze zespołem zadebiutowaliśmy i nagle byliśmy wszędzie. Najlepszy zespół, najlepsza piosenka, najlepsza płyt, wszystko najlepsze. Wszyscy chcieli nas poznać, zostali naszymi przyjaciółmi. Oczywiście także pojawili się wrogowie. Ale takie już są uroki tego biznesu.

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (3)

 • madzia78-ltd

  0

  brawo panie krzysztofie pamu i panskiemu zespolowi,a w szcegolnosci,jezyka panskiej wypowiedzi,powinni zazdroscic wszyscy politycy wszystkich opcji,maga-goraco pozdrawiam i zycze wielu sukcesow w pracy

 • Gość: ja

  0

  Dajcie już spokój z tym spaślakiem. Taka z niego gwiazda jak ze mnie Mona Lisa.

 • agad1011

  0

  No tak ,spasł się.Kapelusz i okulary tego nie zakryją.Ale , drodzy gazeciarze - po co o tym pisać?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX