Wpadka Szyca? Nie, DZIENNIKARZY

fender
03.07.2011 16:18

Outdoor Cinema/Agencja ZOOM

Dziennikarze czekający w czwartek na lotnisku w Rębiechowie popełnili jednak błąd nie zwracając uwagi na Borysa Szyca.

W czwartek do Gdańska przyleciał Borys Szyc. Gdy wysiadł z samolotu przywitał go tłum fotoreporterów. Aktor był przekonany, że to jego osoba wzbudziła tak duże zainteresowanie mediów. Był jednak w błędzie. Dziennikarze czekali na Emmanuela Olisadebe, który przyleciał do Polski, aby zagrać w sparingu gdańskiej Lechii z Olimpią Grudziądz.

Okazało się jednak, że występ byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej nie należał do udanych. Pierwszy obcokrajowiec, który stał się Polakiem grał przez 63 minuty i niestety nie zachwycił.

Zachwycił za to Borys Szyc. Został pierwszym aktorem w czteroletniej historii festiwalu Orange Kino Letnie Sopot-Zakopane, uhonorowanym nagrodą Diamentowy Klaps Filmowy za osobowość, która wnosi do filmu pozytywne przesłanie, dostarczające widzom wielu wzruszeń, emocji i dobrej energii. Właśnie po to aktor przyleciał do Gdańska.

I komu teraz jest głupio?

Festiwal Orange Kino Letnie Sopot-Zakopane to impreza, która trwa od 1 lipca do końca sierpnia oferując mieszkańcom Sopotu i Zakopanego codzienne darmowe seanse światowego kina wyświetlane na pneumatycznych ekranach na Molo i Krupówkach.