Wyszkoni pokazała nogi na Monciaku. I nie tylko

dm
04.06.2011 02:40
Faceci nie mogli w Sopocie oderwać oczu od pięknej Ani Wyszkoni. Piosenkarka przez pół dnia lansowała się na głównej ulicy kurortu.

Piosenkarka po występie w Ergo Arenie na festiwalu Top Trendy wyraźnie się odprężyła. Co prawda już w sobotę wyjeżdża z Trójmiasta na kolejny koncert, ale wcześniej lansowała się na głównej ulicy kurortu.

Siedziała na jednej z ławek i rozmawiała  przez telefon. Nie przez byle jaki, bo przez najnowszego iPhona, czwartej generacji. Telefony Apple są najbardziej popularnym modelem komórki w tym sezonie, wśród celebrytów w Polsce i na świecie.

Wyszkoni wygląda ostatnio świetnie. Na Monciak ubrała na siebie błękitną tunikę, która pasuje do jej marchewkowych włosów. Do tego czarne czółenka na wysokiej szpilce. Z dodatków do swojego stroju wybrała złotą bransoletę i okulary przeciwsłoneczne z najnowszej kolekcji Christiana Diora. Pewne wątpliwości budzą w nas te prześwitujące legginsy, ale jak ktoś ma takie nogi jak Ania, to może sobie na wiele pozwolić.

Jeden z bliskich znajomych Ani zdradził nam, że piosenkarka ubiera się głównie za granicą:

- Bardzo często jeździ na zakupy do Berlina. Tam kupiła te okulary. Z Wrocławia, gdzie mieszka do Berlina jest dosłownie "rzut beretem”. Często też lata na zakupy do Londynu. Tam jest o wiele większy wybór ciuchów i dodatków niż w Polsce. Poza tym kupując w Londynie maleje ryzyko, że inna gwiazda ubierze się tak samo jak Ania.

Wyszkoni do Trójmiasta przyjechała ze swoim menadżerem i partnerem życiowym Maciejem Durczakiem.

To właśnie jego kurtkę Wyszkoni zarzuciła na siebie, gdy zrobiło się nieco chłodniej.

Komentarze (2)
Zaloguj się
  • Gość: hyrka

    0

    To są legginsy? Wyglądają jak rajstopy bez palców

  • Gość: nersa

    0

    A mi się podobają te legginsy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Top Trójmiasto