Dariusz Michalczewski i jego syn Nicolas. Podobni?

zm
02.06.2011 14:08

Namonciaku Exclusive

Do Dariusza Michalczewskiego przyjechał z USA jego średni syn Nicolas: - Mój syn jest moją wierną kopią. No może jest przystojniejszy - śmieje się Tiger.
- Nicolas stara się przyjeżdżać do mnie do Polski tak często jak pozwalają mu na to jego obowiązki szkolne - opowiada nam Michalczewski.

20 - letni Nicolas studiuje nauki biznesowe w Nowym Yorku. Do Polski zaczął przyjeżdżać w zeszłym roku. Ale nie tylko, żeby odpocząć. Zazwyczaj organizuje sobie tu też praktyki zawodowe.

- Jest zakochany w Polsce. Ma tu swoich znajomych. No i oczywiście nas, czyli Basię, Darka i mnie. Uwielbia swojego najmłodszego brata. Potrafi zrezygnować z wieczornego wyjścia ze znajomymi i bawić się z nim. Bardzo się cieszę, że ma taki stosunek do swojego braciszka. - dodaje.

Dariusz Michalczewski nie ukrywa, że bardzo cieszy się z wizyt swojego syna.

- Zawsze się świetnie dogadywaliśmy. Jak przyjeżdża chodzimy razem do siłowni, restauracji, na spacery. Pływamy skuterami po naszej zatoce. W zeszłym roku nawet wygrał ze mną w konkursie wyścigowym na skuterach wodnych. Pożyczam samochód. Ale daję mu też wolną rękę. Przecież nie będę chodził z nim do klubów. To już dorosły chłopak. Musi mieć trochę czasu tylko dla siebie - tłumaczy Tiger.

Michalczewski oprócz Nicolasa ma jeszcze dwóch synów - 24 - letniego Michała z małżeństwa z Dorotą Michalczewską i 2 - letniego Darka z ostatniego małżeństwa z Barbarą.

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Komentarze (5)
Zaloguj się
 • Gość: viola

  Oceniono 1 raz 1

  tak samo brzydki jak jego ojciec

 • Gość: jer

  Oceniono 1 raz 1

  Tak, wykapany ojciec. Też lubi wypić

 • Gość: vv

  Oceniono 1 raz 1

  Skóra zdarta z ojca. szkoda, ze nie zdjęcia młodego Michalczewskiego

 • Gość: yurec

  0

  jaki ojciec taki syn...ciekawe czy też ma równie fatalny gust jeśli chodzi o kobiety.

 • dawnakolezanka

  0

  Caly tatus hihi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX