Czy Marta wyjedzie z Trójmiasta za Marcinem?

fender
28.04.2011 17:28
Marta i Marcin

Marta i Marcin (AG)

Czy Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki znaleźli sposób na małżeński kryzys? Para kupiła właśnie luksusowy apartament w stolicy. Czy zamieszkają tam razem?

Od jakiegoś czasu Marta Kaczyńska z dziećmi mieszka w Gdyni a Marcin Dubieniecki w Warszawie. Marta nie nosi już obrączki, najczęściej też sama zajmuje się dziećmi. W mediach pojawiły się spekulacje, że to może być koniec ich związku.

Tymczasem para kupiła właśnie apartament w w modnej dzielnicy Warszawy  - Powiślu. Napisał o tym dzisiaj portal Plotek.

- Marcin próbuje namówić Martę na przenosiny do stolicy, gdzie on zakłada kancelarię prawniczą - tłumaczy nam jeden z bliskich znajomych Marty. - To ma być sposób na wyjście z kryzysu małżeńskiego.

Co zadecyduje Marta? Od dziecka związana jest z Trójmiastem. Wychowała się w Sopocie, tam znajduje się też jej mieszkanie, które odziedziczyła po rodzicach. W Gdyni ma kolejne mieszkanie, które kupili wz Marcinem

Problemem mogą być także przenosiny ich najstarszej córki do szkoły w Warszawie.

- Jeśli Marta się na to zdecyduje, to dopiero w czasie wakacji - powiedział nam znajomy pary. - W najgorszym razie będzie to dobra inwestycja.

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (4)

 • Gość: gol

  0

  kaczyńscy do warszawy!!!!!

 • Gość: pliz

  0

  Kilka mieszkań, luksusowe samochody, narzekania, że Państwo ją krzywdzi, bo odszkodowanie za małe. Dajcie spokój, ci ludzie są chorzy. Niech jada do warszawy. Im szybciej, tym lepiej

 • Gość: magdalena

  0

  To jednak naprawdę smutne

 • Gość: juzek

  0

  Krzyż na drogę (nomen omen)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX