Borys Szyc bierze triathlon na poważnie. Aktor przygotowuje się na Majorce, a ukochana tęskni...

zp
20.03.2013 11:50
Zosia Ślotała i Borys Szyc

Zosia Ślotała i Borys Szyc (Fot: Kapif)

W sierpniu w Gdyni odbędzie się Herbalife Triathlon. To największa tego typu impreza w Polsce. Do grona tegorocznych ambasadorów dołączył Borys Szyc.

Aktor bierze sprawę na poważnie. W końcu przed zawodnikami nie lada wyzwanie - będą musieli przejechać 90 km na rowerze, przebiec ponad 20 km oraz przepłynąć niecałe 2 km w morzu.

Obecnie Szyc przebywa na Majorce, gdzie wytrwale przygotowuje się do udziału w imprezie. Relację z pobytu aktora w Hiszpanii zdała jego ukochana - Zosia Ślotała.

- Z tego co wiem, oni tam ciężko trenują. Jeżdżą na rowerach po specjalnie przygotowanych trasach i dużo biegają. Na szczęście mieszkają daleko od Palmy, więc nie mają łatwego dostępu do rozrywki - powiedziała w Dzień Dobry TVN.

Szyc znany jest z rozrywkowego trybu życia, jednak od czasu kiedy spotyka się ze Ślotałą, coraz rzadziej bywa na salonach.

Oprócz Szyca, w triathlonie wystartują także Maciej Stuhr, Piotr Gąsowski i Robert Rozmus. Myślicie, że panowie faktycznie zajmują się na słonecznej Majorce tylko sportem?

 

ZOBACZ:

Borys Szyc przygotowuje się do triathlonu. "Muszę mieć na to wszystko siłę"

Aktorzy zamienią się w sportowców. Szyc, Sztuhr, Gąsowski i Rozmus wystartują w triathlonie

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku