Julia Kamińska i Filip Bobek znowu razem zagrają w serialu! Będzie hit na miarę "Brzyduli"?

mg
05.09.2012
Julia Kamińska i Filip Bobek znowu razem na ekranie

Julia Kamińska i Filip Bobek znowu razem na ekranie (AG)

Nie tak dawno okazało się, że serial "Reguły gry", w którym grała Julia Kamińska został zdjęty z anteny z powodu niskiej oglądalności. Gdańszczance nie udało się zdobyć serca publiczności , jak to było w przypadku tytułowej roli w serialu "Brzydula". Teraz jednak może się to zmienić.

Julia Kamińska na swoim blogu pochwaliła się, że właśnie pracuje na planie nowego serialu, gdzie partnerować jej będzie kolega z "Brzyduli" Filip Bobek.

- Spadły Reguły Gry. Trudno, mam więcej czasu na pracę nad rolą w nowym serialu. Nie ukrywam, że to bardzo osobisty projekt i jest mi to teraz na rękę bo jak się robi dwie rzeczy naraz to nigdy nie wychodzą tak dobrze, jak by wyszły gdyby się skupić na nich na spokojnie, porządnie i po kolei - napisała na swoim blogu.

Gdańszczanka jest zachwycona nowym serialem, zwłaszcza, że ma wpływ na jego scenariusz.

- Wiążę z nim duże nadzieje, na pewno nie jestem obiektywna ale projekt wydaje mi się ŚWIETNY!!! W lipcu zdjęcia, nie mogę się doczekać a jednocześnie trochę się boję To nie jest sitcom ani farsa a ja tak długo grałam tylko w tego typu produkcjach  Muszę się od tego mentalnie odciąć i wrócić do - jak to określić - normalności? - napisała na blogu.

Serial nosi roboczy tytuł "Danie dnia". Tematyką  nawiązywać będzie do kulinariów, jednak przede wszystkim będzie o miłości.

Fani "Brzyduli powinni być więc  usatysfakcjonowani. Również Julia wydaje się być szczęśliwa, że to właśnie Filip Bobek będzie jej serialowym partnerem. Na swojego bloga wstawiła nawet ich wspólne zdjęcie z make - up busa.

- Trochę się zmieniliśmy od czasu ostatnich wspólnych scen nie zmieniła się super energia i tematyka scen ;-) pozdrawiamy :-)))) - podpisała je.

Jakich scen? Nieśmiało tylko przypominamy, że gdy rozpoczęły się zdjęcia do serialu "Reguły gry" Julia narzekała na małą wiarygodność scen łóżkowych z Maćkiem Zakościelnym. Filipa Bobka natomiast wspominała z rozrzewnieniem...

ZOBACZ:

Który z nich jest lepszy w łóżku? Julia wie...

Piękna Kamińska onieśmiela Zakościelnego. W łóżku

Rodzice Julii Kamińskiej nie są zachwyceni jej związkiem. Jej partner jest za stary

To jest Kamińska?! Kolejna ofiara photoshopa

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

 

Komentarze (5)
Zaloguj się
 • kleklektyk

  Oceniono 1 raz 1

  Najlepsza scena w Brzyduli: facet wychodzi z windy z trzymetrową windą na plecach.

 • dziadyga2013

  Oceniono 1 raz 1

  kaminska moze by wreszcie w jakims filmie zagrała

 • dziadyga2013

  Oceniono 1 raz 1

  jakos nie moga sie przebic ci dwoje,niby cos tam o nich piszą

 • dziadyga2013

  0

  ale troszke za mało....

 • dziadyga2013

  Oceniono 1 raz -1

  chetnie bym zobaczyła jak sobie radzi w fabule

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Top Trójmiasto