Doda chce się pogodzić z Nergalem? "Czas leczy ze wszystkiego"

mg
03.07.2012 08:14
Doda chce się pogodzić z Nergalem?

Doda chce się pogodzić z Nergalem? (screen z vimeo / skan z)

Dorota Rabczewska udzieliła ostatnio obszernego wywiadu tygodnikowi "Wprost". Opowiedziała w nim o swoich kłopotach z prawem, ale również, tu niespodzianka ... o swoich byłych.

- Powrót to dla mnie jak policzek w twarz... Wolę homara, który jeszcze pływa, niż odgrzewanego kotleta. Jednak utrzymuję dobre relacje z niektórymi eksami, z moim byłym mężem aktualnie pracujemy nad tym. Teraz jestem jak kiedyś, pozytywnie, zregenerowałam się. Czas jest genialny, leczy ze wszystkiego - powiedziała w wywiadzie dla "Wprost".

Czyżby Doda myślała o pogodzeniu się również z Nergalem? W końcu Radek Majdan, to ostatnio najlepszy kolega Księcia Ciemności.

Póki co w najnowszym wydaniu tygodnika "Wprost" pozuje z koroną cierniową z gwoździ, podobnie jak jakiś czas temu Nergal w teledysku do utworu "Lucifer". W religijnej stylistyce wystąpił również na łamach właśnie tygodnika "Wprost".

Taka stylizacja wynikała z oskarżeń o obrazę uczuć religijnych. Darski wygrał sprawę. Doda natomiast została skazana prawomocnym wyrokiem za komentarze na temat "ujaranych" autorów Biblii.

ZOBACZ:

Nergal pisze dlaczego rozstał się z Dodą. Książę Ciemności trochę ściemnia?

Nergal z nową kobietą u boku udziela się w Playboyu. A Pati? Też ma nowego amanta

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Top Trójmiasto