Shakira przygotowywała w Gdyni choreografię do nowego teledysku. A w tym czasie jej brat...

am
28.06.2012 23:31
Tony Mebarak

Tony Mebarak (Plotek Exclusive)

Shakira zaplanowała pobyt w Trójmieście od A do Z. I nie chodzi tutaj o przyjemności, z których mogła korzystać, podczas gdy jej narzeczony Gerard Pique walczył o mistrzostwo Europy, ale o pracę nad jej nową płytą.

Najpierw dowiedzieliśmy się, że Shakira nagrywała nowy materiał w Radiu Gdańsk, a teraz okazało się, że przygotowywała również choreografię do nowego teledysku w gdyńskiej szkole tańca Salska Kings. Gwiazda zdążyła również nakręcić już ten teledysk. Wyjechała z Polski dosłownie na jeden dzień na plan zdjęciowy do Barcelony.

Na stronie szkoły tańca Salsa Kings pojawiła się  informacja o wizycie Shakiry:

"Shakira, światowa gwiazda pop przygotowywała choreografię do swojego najnowszego teledysku w Salsa Kings!
Gwiazda wraz z ekipą przebywała w naszej szkole przez dwa dni. Salsa Kings do tej pory nie chwaliło się tym faktem, bo na czas obecności Shakiry u nas, obiecaliśmy artystce całkowitą dyskrecję...
Kolumbijska gwiazda, narzeczona hiszpańskiego piłkarza Gerarda Pique, przyjechała do Gdańska kibicować mu podczas Euro 2012. Od początku jednak planowała, że po kilku dniach relaksu zabierze się do pracy. Do tego celu wybrała studio radia Gdańsk do nagrań oraz naszą szkołę tańca do pracy nad nową choreografią [...]
Zadbaliśmy o wszelkie wygody dla naszej gwiazdy, specjalna woda mineralna, piłeczki do masażu stóp po treningu, materac do stretchingu.

Najciekawsze zdanie jest jednak na końcu tekstu:

Staraliśmy się aby cała ekipa Shakiry czuła się u nas jak w domu, dziewczyny szczególnie zaprzyjaźniły się z przystojnym bratem Shakiry ;). Ale o wszystkich szczegółach dowiecie się już wkrótce..."

Dziewczyny "zaprzyjaźniły się z przystojnym bratem Shakiry", Tonym? No, ciekawe...

Czekamy na więcej newsów!

ZOBACZ:

Poznajecie? Tak wyglądała gdy miała 13 lat. Teraz jest wielką gwiazdą i bawi się w Sopocie...[WIDEO]

Fankom Shakiry udało się spędzić z nią trochę czasu w Radiu Gdańsk. "Wymagało to kombinacji"

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku