Kasia Tusk na swoim blogu dokonała zaskakującego odkrycia. Jest podobna do "Diabła"

mg
27.06.2012 05:35
Kasia Tusk uważa, ze jest podobna do Anny Wintour

Kasia Tusk uważa, ze jest podobna do Anny Wintour (Screen z bloga makelifeeasier.pl)

- W trakcie przegrywania zdjęć do kolejnej stylizacji, która pojawi się na blogu lada dzień, natknęłam się na swój portret, który skojarzył mi się z bardzo charakterystycznym stylem pewnej wpływowej w świecie mody pani. Anna Wintour, bo o niej oczywiście mowa, to naczelna amerykańskiego Vogue'a - napisała.

Anna Wintour to sławna redaktor naczelna amerykańskiego Vogue'a zwanego "biblią mody". Znana na całym świecie ikona stylu uważana jest za jedną z najsurowszych postaci mody. Przyczynił się do tego wizerunku także film "Diabeł ubiera się u Prady", który powstał na podstawie książki jej osobistej asystentki Lauren Weisberger. W postać Wintour wcieliła się Meryl Streep.

Kasi Tusk zupełnie jednak to nie przeszkadza, aby porównywać się do Anny Wintour, a nawet zestawiać swoje zdjęcie z jej wizerunkiem.

- Najzwyczajniej w świecie jest dobra w tym, co robi. Być może jest bezwzględna i swój sukces zawdzięcza dyktatorskim metodom, ale jedno jest pewne - Vogue to jedyna gazeta, na którą jestem w stanie wydać tyle pieniędzy, co na dobrą książkę. Ta pani ma w tym niewątpliwie swoją zasługę - twierdzi Kasia na swoim blogu.

Czy Kasia też ma takie aspiracje?

ZOBACZ:

Lato się zaczęło, trzeba włożyć kostium! Kasia Tusk radzi: "Panie z dużym biustem nie powinny..."

Kasia Tusk była na meczu Hiszpania- Irlandia. Córka premiera oszalała na punkcie przystojnych Hiszpanów

Tabloid wykrył aferę związaną z córką premiera! "Kasia Tusk bez majtek?"

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (4)

 • movido

  Oceniono 40 razy 36

  Ja zaczynam POWAŻNIE niepokoić się jej stanem psychicznym. Coraz bardziej popada w jakiegoś rodzaju narcyzm, samouwielbienie. No mówiąc prosto, ostro "wali jej na dekiel". Ona UWIERZYŁA w swój urok, talent czy w co tam jeszcze!
  Pani Annie Wintour to ona może po gazetę biegać (nawet jako córka premiera i jeżeli ta by zechciała spojrzeć na nią). Swoją drogą to mi jej żal. Nie ma jej kto ściągnąć na ziemię. Tatuś zajęty wymyślaniem nowych sposobów na wyciąganie od podatników kasy, ale mamusia nie pracuje. Może powinna troszkę zająć się córeczką?

 • kaszob

  Oceniono 28 razy 26

  czesto ludzie mowia o niej albo do niej 'idz do diabła' moze to o to chodzi????

  Pokaż starsze odpowiedzi (1)

 • Gość: Anisa

  0

  We all have a type we like. Most of my best friends preefr Twinks, a few like straight lookers, but I preefr bears. Give me a grisly looking guy and you'll have me happy for weeks! I've talked on here about bears before, and if you don't know what a bear is , then you're probably not a very gooda0gay.

 • Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX